Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A heroin minden ember eszét...

A heroin minden ember eszét elveszi aki 2-szer 3-szor csinálja?

Figyelt kérdés
Szóval, hogyha pl van egy ember aki mindig is a drogok ellen volt és tudja mivel jár a heroin, de mégis kipróbálja és csinálja neki is elveszi az eszét, és nem fog benne felmerülni, hogy segítséget kérjen?

2014. ápr. 29. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A heroin az egyik legveszélyesebb drog, abból a szempontból, hogy nagyon könnyen rászokik, aki kipróbálja. Az elvonási tünetek kínzóak és fájdalmasak, ezért bármit megtesz a függő, hogy hozzájusson a kellő adaghoz.

Különben elég életszerűtlen, hogy egy drogellenes pont ezt a kábítószert próbálja ki.

2014. ápr. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Feltevés volt.

De köszi:)

2014. ápr. 30. 18:24
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Még a heroin sem annyira veszélyes mint azt egyesek gondolják. Elvileg jobb a leszokási aránya a heroinfüggőknek, mint az alkohol függőknek. Nekem is van ismerősöm aki kb fél évig tolta, aztán abbahagyta és semmi baja. És egyszeri használattól még nem alakít ki fizikai függőséget. Viszont azért ez már tényleg kemény drog, jobb elkerülni :)
2014. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos választ:)

Még annyit meg tudnál mondani, hogy mikor a barátod ebbe benne volt, neki jutott eszébe, hogy le kéne állni, vagy valaki más nyitotta fel a szemét?

2014. máj. 2. 09:24
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

De igenis könnyen rá lehet szokni, ne állíts olyat ami nem igaz. Az viszont igaz, hogy manapság már korántsem olyan "ütős" a kábítószer, mivel egyre kevésbé tiszta. Sokmindennel keverik az anyagot és így még veszélyesebb, mert nem tudhatjuk milyen hatóanyaggal találkozunk benne.


Tapasztalatból mondom, hogy a drogfüggők teljesn tudatában vannak azzal, hogy bajban vannak, igazából nem felnyitni kell a szemüket, hanem segíteni rajtuk, hogy leállhassanak. Sokszor azonban annyira egyedül maradnak a problémájukkal, hogy képtelenek a változásra.

2014. máj. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát a körülményeit nem tudom pontosan :D Igazából inkább csak ismerősöm mint barátom. De amúgy asszem magától állt le, meg már eleve úgy fogott bele, hogy csak kipróbálja, semmiképp sem marad benne. Persze lehet, hogy segített neki valaki.
2014. máj. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%

5!

Nem állítottam, hogy nem lehet könnyen rászokni. Mondtam is, hogy ez azért már kemény drog és mindenképp elkerülendő. De azért ez is csak egy szer és még ez se ANNYIRA durva, mint ahogy egyesek gondolják. Amúgy a heroinos halálesetek 90%-áért nem a túladagolás, vagy leépülés, hanem fertőzés (mocskos tű) a felelős.

2014. máj. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 peruiannew válasza:
89%

Hali

A kérdésed is nagyon veszélyes, leírom hát neked egy százszor "gyengébb"anyaggal való élményemet: régóta eszek iszok szarokat értsd ahogy kell. Az orrba szívástól mindíg is írtóztam, számomra elfogadhatatlan undorító dolog volt.

Egyszer aztán mégis "eröt" vettem magamon és toltam orrba egy kis jófajta 80%-os colát. (Itt muszàly megjegyeznem, hogy engem úgy ismer mindenki mint a "lapátos srác" nekem semmi nem tul sok ès hatalmas az önuralmam, brutàlis mennyiségeket bírok)

Felszívtam. Aztán nem rossz felkiáltással további4 napig alvás pihenés evés nélkül toltam magamba a cuccot.

Amikor az anyag elfogyott sírtam , meg akartam halni, szerelmes verseket költöttem a coláról.

A hatalmas önkontroll ès 22g gomba segítségével másfél hónap alatt jutottam el addig a szintig, hogy most már csak 2 naponta vannak álmaim a colával.

Soha nem szabadulok a forró meleg érzéstöl, vágytól akarom szeretem!

Ez az anyag szellemi függösèget okoz, testi függöség nem alakul ki.

Ezt szorozd meg100000000000000000-val és akkor nyílván megérted mikor mondom>>>>>> 1 alkalom és véged van.Azonnal függö leszel.

Ne kérdezz ne keresd ne akarj tudni róla, mert most még hihetsz nekem, de késöbb már csak az utolsó repülésednél jutnak ezek a szavaim az eszedbe!!!!

UI: A DROG AZÉRT VESZÉLYES MERT JÓ!!!

2014. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb heroint kipróbáló ember rászokik. Nem csoda, az agyad a heroint endorfinnak érzékeli, vagyis örömérzést okozó hormonnak, amit a szervezet ilyen nagy mennyiségben nem tud előállítani. Gondolhatod, hogy egy ilyen után az élet apró örömei szart sem érnek már. Nem beszélve a néhány alkalom után kialakuló testi függőségről.
2014. máj. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Aki heroinhoz nyúl, akár egyszer is: VÉGE!!!! Tapasztalat. Persze nem én nyúltam hozzá, hanem a kedvesem. Csak "játszásiból" . Rögtön függő lett. Nemsokra rá el is temettem.

TÖRJÖN LE INKÁBB A KEZED!

2014. júl. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!