Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért piszkál egyfolytában a...

Miért piszkál egyfolytában a tesóm? Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
A tesóm egyfolytában piszkál, hogy miért vagyok ilyen zárkózott, miért hallgatok egyfolytában zenét, miért nem rakom el a hajszárítót, miért vágtom a húst kenőkéssel, miért nem rakok rendet a szobámban, miért nézek olyan sok tvt stb. Nem tud békénhagyni! Nem tudom szivatásból, "szeretet"ből vagy miért csinálja, legtöbbször nem reagálok rá, de akkor tovább piszkál és az idegeimre megy!Sokszor egy kanál lében megtudnám folytani!X( Ráadásul olyanokat mond rólam másoknak, amik nem igazak. És nem tudok semmit tenni ellene! Azaz épp az a kérdés, hogy mit tehetnék?
2009. dec. 25. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány év van köztetek, és ki az idősebb?
2009. dec. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ő idősebb, 3 évvel
2009. dec. 25. 18:52
 3/10 anonim ***** válasza:
nem?
2009. dec. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
te egy nyomorék vagy és tesodnak igaza van.
2009. dec. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok 3évvel idősebb és nekem van egy húgom.

Nos én kb ugyanígy szekálom mindig pont ugyanilyen dolgok miatt.

Ha az én szempontomból nézem: kivetítés, vagyis ami hiba megvan bennem, azt könnyen észreveszem hogyha más elköveti és

2009. dec. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

(bocsi nem fejeztem be: rossz gomb)

Én vagyok 3évvel idősebb és nekem van egy húgom.

Nos én kb ugyanígy szekálom mindig pont ugyanilyen dolgok miatt.

Ha az én szempontomból nézem: kivetítés, vagyis ami hiba megvan bennem, azt könnyen észreveszem hogyha más elköveti és ez nem tetszik nekem és megszólom.

Viszont: lehet ezek semmiségeknek tűnnek, de ha belegondolsz ezek hibák, amiket érdemes kijavítani, ő meg figyelmeztet rá!

konkrétan ha sok tv-t nézel az rossz, ha ezt valaki megszólja, akkor gondolj rá mint építő kritika!

Mákkó

2009. dec. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem érted. Egyfoltában feszültség van köztünk, csak szídni tud. Mindennel kapcsolatban szekál, hogy milyen béna vagyok,meg minden...és nagyon bánt...semmire se becsül, én vagyok a Rossz, akit kibeszélhet mások előtt...lehet, hogy nyomorék vagyok lelkileg...ez nagyon fáj nekem...én szeretem őt, a múltkor is mikor rosszul lett kétségbe estem, de számára én egy kis senki vagyok
2009. dec. 25. 21:20
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ha egyenesben rákérdezel nála, h miért viselkedik így veled szemben, akkor valami választ kapsz, de nem biztos.

És teljesen igazad van, eléggé frusztráló lehet ha állandóan semibe vesz és te vagy a Rossz.


Ja és ami nagyon fontos, nem hinném h "nyomorék vagy lelkileg" !!

Mákkó

2009. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

akkor ne legyél ennyire zárkózott, ne hallgass ennyi zenét, rakd el a hajszárítót, ne kenőkéssel vágd a húst, rakj rendet a szobádban és ne nézz olyan sok TV-t.

Egyszer igazán leölhetnél vele, hogy mi a baja veled...hiszen tesók vagytok :)

2009. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
uccsó - leülhetnél++++++++++++(ezek csillagok akarnak lenni csak nincs a gépen csillag sorry)
2009. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!