Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy bajok vannak. Egyfolytába...

Nagy bajok vannak. Egyfolytában veszekedünk. Mit tehetnék most?

Figyelt kérdés
Most hogy így itt a válság(ugye picit régebbről, de nálunk most alakultak ki emiatt komoly bajok..) apum, amikor pénzt kérünk valamire, akár apróságra is, mindig rávágja ordítva hogy nincs pénzem, közben magának vesz ezt meg azt, (pl.:alkoholmentes sör..ugye ezt állítása szerint víz helyett issza,)nem mondom hogy ha tényleg nincs, akkor nincs és kész, de szerintem ezt nem ordítva kellene mondani...ha szépen leülnénk megbeszélni akkor nem szólnék semmit, de így..anyuval is mindig veszekednek, szerintem már nem is tekintik egymást férj-feleségnem, habár még nincsenek elválva...s nem tudom hogy álljak neki, hogy ne ordítás vagy veszekedés legyen a vége...
2011. jan. 7. 16:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ja és 15L
2011. jan. 7. 16:20
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontos dologra kell csak akkor kérj.Hidd el nem könnyü a dolga.
2011. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Keress diákmunkát, segíts be otthon, meg lenne a pénzed magadra. A szüleid értékelnék.
2011. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előzőnek, inkább próbálj pénzhez jutni, mint hogy "bezzegelsz" apukád sörére.


Pl. gyűjtsd össze és vidd vissza apukád sörösüvegeit a boltba, már az is zsebpénz, amit az üvegekért kapsz, és az üveget sem kell kerülgetni.


Sajnos a szüleid vitájába szerintem nem tudsz beleszólni, ahhoz még fiatal vagy.


25L

2011. jan. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az az apróság, amiért kiborul általában?
2011. jan. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hát például reggel, amikor néha elfelejtek, vagy nincs időm tízórait tenni az iskolába, és kérek tőle egy abszolút minimális összeget..
2011. jan. 7. 16:39
 7/15 anonim válasza:
100%
mennyi az a minimális???
2011. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
gondolom egy kiflire való...
2011. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk napi 200 Ft, ami egy szendvics ára, akkor az havonta így is csak 4000 Ft. Baromira smucig az öreg, és csak édesanyád segíthet.
2011. jan. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Már elnézést, lehet én sem adnék pénzt tízóraira (mondjuk nem is üvöltenék)egy kamasz lánynak, ha elfelejt magának készíteni, hisz gondolom a hűtőben megvannak a hozzávalók. (felesleges pénzkiadás, ha anyagi gondok vannak). Végül is nem egy 6 éves gyerekről van szó, aki nem tudja megcsinálni magának.
2011. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!