Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az nagyon ciki ha a randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon ciki ha a randin nem egyfolytában van közös téma? (vagy ez átlagos. És egy kicsit félek a randiktól és mit tehetnék ennek leküzdéséért?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és fiú és előre is köszi a válaszokat!
2008. dec. 30. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem rengeteg olyan randi van, ahol sok a halllgatás, nekem legalább is volt egy pár... ciki volt, de ha ez vigasztal: Ő is ugyanazt éli át. :D
2008. dec. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Figyelj öcsi! A lényeg!


1. Olyan témákat, kérdéseket tegyél fel, amikre ha választ ad, ne ennyi legyen hogy = igen/nem.

Pl.:

- Ahogy soha ne kérdezz= Ma ettél már? (Erre a válasz az lenne hogy igen vagy nem)

- Ahogy mindig kérdezz= Mit ettél ma? (Erre a kifejtősebb a válasz)


Tudom a példa nem pont oda való, de akár... :)


2. Ahogy magyaráz, mesél, te érdeklődően viselkedj... Kérdezz rá a dolgokra... Mutasd azt, hogy igen érdekel az a sok rizsa, amit nyom...


3. Kedvesnek, ugyanakkor nagyon magabíztosnak mutasd magad!


(Én már átéltem ezt, amit most te... Mára nincs nálam nagyobb a környéken! Csak úgy ahogy leírtam neked!!!)


Nagyon sok sikert!

2008. dec. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is átéltem oylan randikat ahol nem volt téma és már vaártam hogy vége elygen de oylan is volt ahol belefeledkeztünk abeszédbe és jóléreztük magunakt.egyszerű ha nincs mega közös hang akkor nem vagytok összeillőek.nem neekd való.:)
2008. dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

figyu, az msn címem:regina9410@freemail.hu

csak azért küldöm h mondjak neked pár dolgot amiről a lányok és a fiúk is szeretnek beszélni(általában)

am meg én is csak 14 vok de azér megtalálom a közös hangot a fiúkkal...:D

2008. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget:)
2008. dec. 30. 23:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Regi én is fölvehetlek??

Csak nekem is kéne pár jótanács és ismerkednék is korombeliekkel..

14/l

2009. jan. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!