Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti loptatok már valaha?...

Ti loptatok már valaha? (Akármiről legyen szó: élelmiszer, ruha, elektronikai cucc stb. )

Figyelt kérdés

Ha igen,mit,és milyen értékben?

És utána kiderült a dolog?

És hogy számoltatok le a lelkiismeretetekkel?

(Én is ki szeretném majd ’próbálni’,egy pár száz forintos dolgon..)



2014. máj. 2. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Büntető jogilag filmet, zenét, programot letölteni is lopás. Sajnos elég kevés magánszemély van M.on, akinek az összes ilyesmi 100% legális volt egész életében, minden filmet csak tévén, moziban, vagy dvdén látott, megvette a windózt is.
2014. máj. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Oviban egy legókból kirakott pisztolyt vittem haza. /Már nem emlékszek miért, de így végiggondolva lehet hogy a későbbi rablásokat akartam vele megvalósítani. Ami elmaradt./

Aztán amikor kiderült megviselt a dolog, mert én teljesen jóhiszeműen vittem haza, nem hittem volna, hogy ebből baj lesz, vagy hogy ez rossz dolog. De kiderült, hogy ez rossz dolog.

2014. máj. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyok rá büszke, de gyakran szarkáskodom.

MAGÁN SZEMÉLYEKTŐL SOHA! Vagy kicsi helyekről sem, ahol tudom, hogy felelősségre vonják miatta az eladót.


Tescoban rendszeresen csenek a dkg-ra árult édességből.

Kb 2 évente onnan újítok be egy közép árkategóriás szempilla spirált. (most utólag mondjuk pont vettem, mert egyet fizet kettőt vihet akció volt)

Loptam már turiból bikinit és pólót.

Tenisz labdát a kutyámnak a kiszakadt csomagból.


Eddig szerencsére még nem buktam le.

2014. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gungasam ***** válasza:

Rendszeresen a Tesco-ból, és csak onnan. Haragszom a multikra és rajtuk levezetem. Nagyon drágán adnak mindent, legfőképpen ami nekem kellene. De nem azt csórom el hanem szárazelemet vagy gombakkut esetleg szemüveget.

Kicsinyes bosszú.Jólesik.A TESCO sokkal többet lop mégse büntetik meg érte.

2015. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lakótársnőm bugyiját. Ő a szívemet lopta el, úgyhogy kvittek vagyunk.
2016. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!