Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van még hasonló gondolkodású...

Van még hasonló gondolkodású ember mint én, vagy tényleg ennyire különc vagyok?

Figyelt kérdés

Nem barátkozom nőkkel, valahogy idegesítőnek tűnnek, és mindig csalódtam a nő barátokban. A férfiakban viszont annál inkább nem, ők mindig jobban megértenek engem, és én is őket, velük jobban lehet lelkizni, szórakoztatóbbak, nem nyavalyognak annyit, és kevésbé kétszínűek. Ha a munkahelyemen pár lány beszélgetni akar velem, velük nem vagyok olyan nyílt és kedves, mint a pasikkal. Vannak párhuzamos kapcsolataim, 3 férfival találkozom, mindegyiket évek óta ismerem, mondhatom hogy megbízom bennük, mindegyik más beállítottságú és személyiségű. Jó lenne elkötelezni magam, de tudom ha lenne párom nehezen viselné, hogy csak férfiakkal találkozom.


24/N


2014. máj. 3. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat ferfikent mondom, hogy ha a parom lennel, talan az elejen feltekeny lennek, mig meg nem bizonyosodom rola, h bizhatok benned s nem tartasz fenn "parhuzamos" kapcsolatokat. Amugy szerintem nem vagy kulonc, igazabol sok a nyavajgos lany, akiket kerulok, mert nem igazan ertem meg s tudom felfogni miert lehet egy adott dolgon annyit csamcsogni es rimankodni. Persze nagy tisztelet a kivetelnek.
2014. máj. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez vagyok férfiban, nem tudok férfiakkal barátkozni, annál inkább nőkkel. A párom is részt vesz ezekben a barátságokban. Szóval olyan férfit válassz, aki erről tud, aki ezt valóban elfogadja.
2014. máj. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt akár én is leírhattam volna. Még a korunk is stimmel. (24N)

Kivéve hogy nekem van párom.

Nincsenek barátnőim, soha nem is voltak. Illetve egy volt, aki hasonló beállítottságú mint én, de tavaly nyáron iszonyú nagyot csalódtam benne. Többé nem tartom vele a kapcsolatot.

Az én párom alapból féltékeny típus, de az, hogy sok férfi barátom volt, sok problémát jelentett.

Most már elköltöztünk, nem járok sehova, sokat dolgozom, nem ismerekedek. Nincsenek barátaim, de amíg voltak, sokat segített, ha ő is ismerte őket. Na meg az, hogy nincsenek, vagyis nem igazán titkolózunk egymás előtt. Nincs nálunk telefon titok, vagy ismeretlen jelszó a másik előtt.


Szerintem nem vagy különc, csak ritka fajhoz tartozunk. :-)

Múltkor nálunk aludt tesóm barátnője, mert átutazóban volt. Együtt töltöttük a másnapot mielőtt tovább indult volna. Vártam őt, picit hiányzott már egy kis semmit mondó női fecsely. 1 óra hosszát bírtam. Aztán már rendesen fájt a csajtól a fejem.

2014. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mintha rólam írtál volna...én is szívesebben barátkozok fiúkkal, ők legalább nem kétszínűek és megmondják, ha valami nem tetszik nekik, nem csak utólag tudod meg másoktól, hogy a hátad mögött minek hordott el...
2014. szept. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!