Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha valami rosszat tettem és...

Ha valami rosszat tettem és belül a hasamnál érzem, hogy rossz, az normális?

Figyelt kérdés

szóval értitek, úgy pont az ellentét érzem annak, mint amikor "pillangók repkednek benne".


Annyira rosszat tettem, meg nem vagyok jó, és nehéz, mert eddig sosem kellett sehogy sem viselkednem, senki sem tanított meg rá :( nem voltak olyan leülünk négyszemközt beszélgetni dolgok, pedig az annyira jó lenne :(( annyira leblokkolok, ha ilyen van, és az sem a szüleimmel, ők soha :(


2014. máj. 3. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt hívják bűntudatnak.


Hogy normális-e? Igen, de attól is függ, hogy mit tettél.

2014. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de aludni se tudok meg semmivel sem foglalkozni. akkor nekem még sosem volt igazán bűntudatom?
2014. máj. 3. 20:32
 3/9 A kérdező kommentje:
és enni se
2014. máj. 3. 21:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Mégis mit csináltál? :D
2014. máj. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
bántottam valakit akit szeretek, hirtelen felindulásból, mert részeg volt, és nagyon felbaszott, de ő meg nem is emlékszik rá :/
2014. máj. 4. 20:24
 6/9 anonim ***** válasza:
XD Ez legyen a legnagyobb bűnöd.
2014. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de viszont voltak ott olyanok, akik emlékeznek rá... de nem lett elmondva neki.
2014. máj. 4. 21:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor mond el neki te, egy bocsánat kéréssel körítve.
2014. máj. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az nem lesz elég :/
2014. máj. 5. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!