Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális ha máshogy hat rám...

Normális ha máshogy hat rám hogyha valami rossz ér engem?

Figyelt kérdés
amikor valami rossz történik,például összeveszek barátommal,vagy szakitunk,vagy akár ha barátnőkkel..akkor olyan "boldog"nak érzem magam.hülyén hangzik én sem értem mi ez,azért irok,hátha nálatok is volt ilyen,vagy tudjátok miez..bulizhatnékom van ekkor,és jól érzem magam!de mért van ez???
2009. júl. 21. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Felszabadulsz! Ezek szerint nem erezted tul jol magad a tarsasagaban. Ez normalis!

32/L

2009. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod:)
2009. júl. 22. 00:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán nem a megfelelő emberekkel barátkozol. Mellettük nem mersz(vagy nem tudsz, vagy nem akarsz) önagad lenni. Nincs önbizalmad, ezért nem tudod kifejezni a vágyaidat.

Nekem ez jutott eszembe :)

Szerintem tisztázd magadban, hogy ki is vagy te, és próbálj meg nyitni új emberek felé.

2009. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!