Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most ettől rossz ember vagyok...

Most ettől rossz ember vagyok vagy ez normális azért?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam a napokban hogy normális e az hogy ha el akarok érni valamit azt általában el is érem és néha "gonosz" dolgokat teszek a célom elérésében pl.:(átvágom, kihasználom az embereket) ettől szokott lelkiismeret furdalásom lenni de mindent a cél érdekében. Elmesélek egy legutóbbi esetet össze akartam jönni egy fiúval akit kettő éve ismerek és tetszett nekem már régen is de most újra jött valahogy hogy basszus még mindig bejön nekem azon gondolkoztam hogy kerülhetnék hozzá közel mikor a volt barátom elkezdett irogatni nekem újra (ő egy társaságba van a fiúval aki tetszik) úgy gondoltam ha összejövök vele közelebb kerülök a fiúhoz aki tetszik így is tettem aztán 3hét múlva már közeledett is felém a fiú szakítottam a barátommal a fiúval pedig többször csókoloztam és egyebek de aztán egy nap mikor becsiccsentettünk beközölte hogy ő nem akar tőlem mégsem nagyon semmit..(de nem értem akkor minek csókolózott velem) na mind1 még most sem adtam fel szereztem egy embert aki információt ad nekem(ezt ő maga sem tudja hogy ő az infó adom) így próbálok úgy csinálni mindent hogy egy helyen legyünk egy időben és beszélni tudjak vele.

2012. aug. 23. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Mekkora egy pics@ vagy te...
2012. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem megbántani akarlak, de ez elég rossz dolog. Más emberek is érző lények, pont mint te. Nekem is tetszik valaki, Ő sem viszonozza, de mégsem történt semmi ilyen. Szépen csendben elvagyunk, még ha fáj is nekem, hogy nem lehetek vele.
2012. aug. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál, az egy kis hülye rıbancra pont ráillik. Igen, az vagy, ne csodálkozz rajta. Csitri.
2012. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
istenem..... te egy elég gáz ember lehetsz. információgyüjtögetés a háta mögött meg hasonlók. .... gondolom 15-17 év körüli vagy vagy esetleg még fiatalabb. olyannyira túlbonyolítod a dolgot. oda kellett volna széprn menni hozzá és beszélgetni . az a legzisztább. vagy más nem mindenki számára elérhetőek ugyebár napjainkban a közösségi oldalak . jelöld be írj neki. beszélgessetek. meg nem kell egyből a nekirontani. nekem az is igen érdekes hogy előbb csókolózol vele és csak aztán jön az információgyüjtés. ......te nem gonosz vagy csak egyszerüen gyerekes és buta.
2012. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
jaja ahogy írták ez nem gonoszság sík hülye vagy :D A srácnak meg több esze van mint neked azért smárolgat veled de nem akar többet, nem hülye h ilyen csajjal jöjjön össze :D tudod az ilyen lányokat tudjuk mire kell használni :D
2012. aug. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeséget csinál, de azért ezt kicsit finomabban is lehet közölni. (Nem, nem ismerjük a kérdezőt, de ettől még illik kulturáltnak lenni vele szemben)
2012. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Reméljük, majd kinövöd. Ha pedig nem, akkor majd az élet helyretesz..
2012. aug. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Te aztán egy p*csa vagy ennyire ribit én még nem láttam azt mondom válltozz meg de rögtön
2012. aug. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Neked aztán van bőr a pofádon,mocskos kis dög vagy!Nem undorodsz magadtól!Hány éves vagy,te ostoba liba!
2012. aug. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Azért a válaszadók egy része sem épp értelmes ember... :D
2012. aug. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!