Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van hogy 17 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy 17 évesen gyereket szeretnék?

Figyelt kérdés
amióta együtt vagyok a párommal azóta van ez nállam! másnál is volt már ilyen ? és ha ő azt mondaná hogy gyereket szeretne akkor belevágnék. jo nyilván nem lesz ilyen még. de az tuti hogy fiatalon szeretnék anyuka lenni! mi a véleményetek?

2014. ápr. 23. 09:11
 1/5 anonim válasza:
Hat elotte gondolt meg hogy feltudod nevelni!
2014. ápr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
h.ülye vagy ez a véleményem 17 évesen mit kezdenél vele? sulinak annyi egy érettségid se lenne nem hogy szakmád folytanád a sulit 20 évesen vagy mi? de akkor már úgyse nagyon. na szóval szerintem rossz ötlet
2014. ápr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért ez nem olyan egyszerű, hidd el. 2 gyermekem van, és tudom hogy a gyerek nagyon nagy felelősséggel, lemondással, gonddal de ezzel együtt rengeteg örömmel, csodálatos pillanattal, boldogsággal is jár. Szerintem a nagy szerelem teszi amit a párod iránt érzel, de még nagyon fiatal vagy/vagyok, használd ki az életet, élj, szórakozz....semmiről nem maradsz le még pár év múlva se, mindennek eljön a maga ideje.
2014. ápr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó választ! tudom .. meg igazábol nem is goldoltam komolyan .. vagyis ugysem lehetne még baba .. de kb 20-21-22 évesen már szülni szeretnék!
2014. ápr. 23. 09:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Friss kapcsolatban, mikor nagy a szerelem, szerintem természetes, hogy megjelenik ez az érzés egy nőnél.

Én is átestem rajta, de szerencsére győzött a józan ész, még nem állunk rá készen sem anyagilag, sem érzelmileg (már úgy értve, hogy én pl. rengeteg lelki sérülést hordozok, amiket szeretnék minél jobban feldolgozni, mielőtt szülővé válok).

2014. ápr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!