Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 16 évesen melyiket valasztanad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen melyiket valasztanad, ha azt érzed hogy megtaláltad az igazit, es fent szeretnéd tartani az állapotot?

Figyelt kérdés
Lehet hogy 16 évesen mindenki azt érzi/érezte hogy megtalálta az élete párját, ám megis csak 1-1,5 évig tartott a fellángolás.Szerintem nem sokan hisznek a tinédzser kori szerelemben , az csak árnyéka a szerelemnek mert az két felnőtt közt alakul ki aki érzelmi szempontból fejlettek...ezt en is igy gondoltam amíg meg nem láttam a páromat. Mindezt azert irtam le mert azzal fognak jonni egyesek hogy ez is csak fellángolás,de részemről nem az! Egyik kérdésem hogy 1. hisztek e abban hogy megmarad a kapcsolat ha ilyen fiatal korban kezdődött? A fenti kérdéshez pedig a két variációm : 2. Legyek racionális es megfontoltan éljem meg a kapcsolatot, emellett 'haboruzzak' mint a legtöbb nő,pl sose érezze hogy igazán megkapott.? 3.16 évesen minek ilyenek rágódni, csak élvezzem az egészet , mondjam es mutassam ki az érzéseimet függetlenül attól hogy elege lesz belőlem es elhagy? Ehhez hozzájárul hogy NEM szeretnem hogy elhagyjon mert azt szeretnem ha o lenne a férjem akivel örökké együtt leszünk, es ha megkap ,mint sok férfi társa érezné hogy nincs miert küzdeni es elhagyna de az azt jelentene hogy nem is szeretett igazán. Szóval lehet hogy megérné ki élvezni az egészet es ha velem marad boldog leszek ha kidob meg megtudom hogy szamara nem en vagyok az igazi? Hogy cselekednetek?

#szerelem #párkapcsolat megmaradása
2014. ápr. 27. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz ilyen hülyeségeken.Csak éljetek a kapcsolatnak.
2014. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne bonyolítsd túl!

1. lényegtelen h hiszünk e benne mert te hiszel.

2. legyél vele együtt tart ameddig tart de ne játszd az elérhetetlen "sose érezze h megkapott igazán" típusú pics***at. mert azaz ember agyára megy.

2014. ápr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Megmaradhat.

Az osztályfőnökünk mesélte hogy az egyik előző osztályából két szerelmes pár is ballagott, és azóta mindkét pár boldog házasságban él, és gyerekeik vannak.

De amúgy szerintem nem kell még ezen rágódnod, most élvezd, és vitázz minél kevesebbet :)

Amúgy ha elhagy, akkor számára valóban nem te vagy az igazi.

2014. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Költőnő? ***** válasza:

Most nem mindegy? Úgyis az idő dönti el....

Amúgy valóban nem gyakori h vki ebben a korban találjon élete párjára rá, de azért nem is lehetetlen. Hallottunk már ilyet. Tart ameddig tart, csak addig legyen jó. Ez a lényeg tisztán.

2014. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Felesleges ezen agyalni..


Amúgy nem hiszek abban, hogy a tinikapcsolat megmarad, de van elenpelda.. "A kivétel a szabály próbája" szokták mondani



A 2. És 3. Pontodat ötvözném..

16 évesen ne rágódjnilyenen, csak évezd az egészet, mutasd ki az érzéseid, ne háborúzz, de ne hagyd, hogy természetessé válj számára, hogy azt higyje semmit nem kell tennie, mert te ott leszel.. Ez nem háborúzás, hanem az igazság.

Mert ha nem törődnek a elek a kapcsolattal, akkor az gyakran elromlik..



Élvezzetek, amíg nincs a vállatokon igazi felelősség( de a szexszel óvatosan;-) )

2014. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem pontosan ezt kene tenned:


"Szóval lehet hogy megérné ki élvezni az egészet es ha velem marad boldog leszek ha kidob meg megtudom hogy szamara nem en vagyok az igazi? Hogy cselekednetek?"

2014. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert akivel jatszani kell, az mar nem lehet olyan nagyon az igazi szerintem.
2014. ápr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

van az az idézet aminek a végén azt mondja az öreg bölcs ember, hogy ne csak reméld hogy vele leszel hanem döntsd el. nyilván ez mindkettőtökre vonatkozik.

szerintem se kell itt direkt eljátszani az elérhetetlent, az a jó amikor minden megy a maga rendje-módja szerint és nem kell erőltetni semmit.

2014. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom :) hallgatok rátok
2014. ápr. 27. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!