Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szörnyen egyedül érzem magam,...

Szörnyen egyedül érzem magam, nem tudok funkcionálni?

Figyelt kérdés

Tanulnom kellene, nagyon ,de nem megy. Nehéz egyetemre járok, nagyon meg szeretném csinálni, de egyszerűen a bizalmatlanság, bizonytalanság, sebezhetőség érzése folyton magába kerít.

A szüleimmel borzalmas a kapcsolatom, rájuk nem számíthatok egyáltalán, a barátaim pedig mind felszínesek.

Lány vagyok, így néha a szexbe tudok menekülni - de az csak egy éjszakára segít. Aztán még rosszabb.


Nem hiszek magamban, nincs, aki támogasson. Fáj.

Járok pszichológushoz, de nem túl sokat segít.

Próbálok találni barátot.. de nem megy. Pedig jelentkezők lennének, de mindig ellököm őket. Nem tudom, hogy helyesen-e.


2014. máj. 6. 20:10
 1/4 Nebster10 válasza:

Szerintem fejezd be a nemi életedet addig még nem házasodsz. Irj naplót, szerezz barátokat, de ne olyakat akik az egyetemen vagy bulikba lehet felszedni. A egy barát olyan mint a fehér holló. Nem könnyü szerezni. Nekem is egy jó barátom van. Nekem is nagy a kisértés a szexre de nem engedem magam beszedni, mert az csak lelkiismeret furdalasba visz.

Mondjuk én a barátokat nem a külsöhöz választom, hanem jól megismerem.


Tartozz egy épitő közösségbe.

Ne csak a veled egykoruakhozz ragazkodj. Ne csak várj barátokra, hanem adj magadból. Ha érdekel még valami tipp akkor irj privátba. De ha sikerül kiegyensúlyozd magad akkor minden a rendes kerékvágásba megy.


A legfontosabb legyen célod az életbe amit leirsz egy külön helyre dátummal, és ird mellé a dátumot, hogy mikorra akarod ezt beteljesiteni. Ne habozz.

2014. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nebster10 válasza:
Jah és jól teszed, hogy válogatsz a barátok közt.
2014. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólás utolsó két mondatát leszámítva egyetértek a másik hozzászólóval. Ez az írogatós dolog engem mindig is irritált. Tudod hogy mit akarsz? Akkor csináld, ne irkáld meg olvasgasd meg nézegesd, hanem csináld. Még annyit tennék hozzá, hogy bár nem vagyok pszichológus, talán jobb is, de ha akarsz valakivel beszélni, akkor írj nyugodtan.
2014. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én is szoktam hasonlót érezni. én is nagyon nehéz egyetemre jártam, és az államvizsga előtt rengeteget szorongtam.

A nagyfokú megterheltség is kihozhatja ezt, meg az, hogy tudod, hogy teljesíteni kell, és meg szeretnél felelni az elvárásoknak.

Nekem most úgy hozta az élet, hogy ismét tanulnom kell, sokat kevés idő alatt, és ismét én is ugyanezeket érzem.

Ami szerintem segít: minden nap sportolni kell, rendszeresen! A futás már egy hét alatt segíthet, és örömmel tölt majd el.

A szerelmeskedés sem rossz, de szerintem ahhoz egy állandó, megbízható partner kell :)

Barátok kellenek, akiket meghallgatsz, és odafigyelsz rájuk. Ez akkor is kell, ha nehezen barátkozol.

és nem kell egész nap tanulni!!! az nem célravezető. Napi 5 óra maximum. Utána csinálj mást.

Egyél finomakat és egészségeseket

Van valami hobbyd? Mivel töltöd a szabadidődet?

2014. máj. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!