Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy átlagos napon mennyi időt...

Egy átlagos napon mennyi időt töltesz egyedül? Szeretnél-e ennél többet vagy kevesebbet egyedül lenni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 19. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Egyedül vagyok,hisz a kérdésekre válaszolok,jó nekem így szeretem ez a életformát.


Az a problémám nekem,hogy beszélgetni csak itt tudok mert a neten kívül nem találom a helyem a világba....

2014. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egész nap egyedül vagyok, nagyon szeretnék társaságot magam köré. F
2014. ápr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 emoka julcsi válasza:
50%
Segítőőő! Ha már nem tudsz a való életben kommunikációt folytattni valakivel nem akkarlak meg ijeszteni. De nálunk a hülye tanárok ezzel rémítgetnek minket. Persze senki se veszi be. De attól még h pedagógusnak gyengék érdemes megfogadni a tanácsukat, és elmenni legalább 1 egyszeri alkalommal szakemberhez. De amugy ha legalább még skypeolsz web kamerán akk szerintem még nem olyan vészes. De cs h tudjam másnak is szókott ilyen szóf*sásotok lenni a gyk-n? Jobbulást. Amugy bárki irhat. (Persze 12-17-ig[szorri kuskoru vaok a gyk-n]) örülnéj új ismerősöknek. :)
2014. ápr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Munkámon kívül minden időt egyedül töltök! Napi 8 óra pofázás után jó a maradék nyugiság.
2014. ápr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én legszívesebben remete lennék. Mondjuk most is megteszem, hogy akár egy hétig sem mozdulok ki itthonról, de simán ellennék akár hónapokig is így, ha nem kellene kaját venni meg ilyenek. (Itthon dolgozom.)
2014. ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 aries 2 ***** válasza:
A párommal való szakítás után újból magányos lettem. Hiába vannak körülöttem itt a szülői házban. Én társaságot szeretnék... :(
2014. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Egy átlagos napon több időt töltök egyedül mint amit kéne. A probléma az van, hogy még akkor is egyedül töltöm az időmet, ha például emberek vesznek körül. Egyetemen csak órákra járok be, két óra között ha van időm, azt is a gépteremben töltöm és kerülöm az emberi társaságot.


De próbálok tenni ellene. Sajnos számítógépfüggő vagyok, ezért minden más tevékenység ami nem gépezés, számomra extra erőfeszítéssel jár még akkor is, ha nem nehéz cselekvésről van szó.


Igen, szeretnék kevesebbet egyedül lenni, de én teszek is ennek érdekében: járok öntevékeny körökbe, próbálok leszokni a gépezésről, és próbálok szociálisabban viselkedni. Ez nagyjából sikerül is, de ez lassú folyamat.


F/21

2014. ápr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elég sokat.Amúgy vannak barátaim meg egy tesóm is,de a tesóm időnként borzalmas tud lenni a haverok elhívásához meg gátlásos vagyok így majdnem minden iskolán kívüli időt egyedül töltök(mert ha hívnak és a program is jó akkor megyek,de amúgy csak a szobámban vagyok).
2014. ápr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szinte soha nem vagyok egyedül, és nagyon hiányzik. Napi 1-2 óra kellene kb. Amikor tudok csinálni egy kis szabadidőt, akkor elmegyek pár órára motorozni, olyankor tudok egyedül lenni.
2014. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én nem vagyok egyedül.

Vannak barátaim, napi szinten tartjuk a kapcsolatot.

Az legjobb barátomat születése óta ismerem TÉNYLEG, 7 napos volt kb. mikor elősször megláttam.


De belül egyedül vagyok, van egy LÁNY az osztályba akibe FÜLIG szerelmes vagyok és úgy érzem egyedül vagyok. <3

2014. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!