Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyedül vagyok ezzel az érzéssel?

Egyedül vagyok ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés

Sokszor van, mikor szerelmes párokat látok valahol, hogy mintha rám is várna valaki, csak még nem találtuk meg egymást... aztán arra gondolok, hogy hülyeség, megint mesevilágba képzelem magam...

Aztán egy érzés, mintha összenyomná valami a mellkasom, és legszívesebben felhagynék már a reménykedéssel, de nem megy, és ez teszi tönkre minden napomat, hogy reménykedve várok valami nagy szerelmet, mint valami hálivúdi filmben. Mással is van így, ahogy velem, és mégis olyan könnyedén átsiklik ezen, ott vannak a barátok, a sulira, tanulásra koncentrálnak helyette, hobbit keresnek, de én mindenben csak ezt az egy hiányzó dolgot látom :/



2014. ápr. 13. 00:36
 1/8 anonim válasza:
100%
Ezzel sokszor én is így vagyok hogy olyan jó lenne ha én is valakivel kézenfogva sétálthatnák... De néha még total jolérzem magam egyedül bár így most tavaszal egyre jobban érzem hogy kéne valaki :) ;) úgyhogy nem vagy egyedül 16/L
2014. ápr. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, átsiklok rajta, úgyis minden szerelem elmúlik egyszer, ezért nem fáj, ha szerelmespárokat látok!
2014. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha ennyire vágysz rá, tenned kell érte. Máskülönben felemészt a reménykedés és a magány. Nem tudom a nemedet és a korodat, megírhatnád azért, mert életkortól is függően, nemtől függően is lehet tanácsot adni. Ha nem teszel érte, akkor pedig ne emészd magad annyira. Megérteném, ha cselekedeteid ellenére vallanál kudarcot és morfondíroznál ezen, de ha semmit nem teszel, akkor ez csak értelmetlen önsanyargatás.
2014. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

19 éves fiú vagyok

Halva született ötletnek tartom, hogy kezdeményezzek valakinél, tudom, hogy úgy sem jön össze

Meg már csomószor megkaptam, hogy nincs elég tököm hozzá meg ilyenek, hát .. ja

2014. ápr. 13. 18:31
 5/8 Doruss ***** válasza:

Nekem is sokszor van ilyen mostanában. Igazából a hormonok bolondulnak meg ilyenkor az emberben.

Én is csak várok, és, bár eddig nem hittem abban, hogy semmi sem véletlen vagy ilyesmi, most úgy gondolom, lesz valaki, aki úgy szeret majd, ahogy vagyok és fordítva. Nem akarok senkivel sem összejönni csak azért, mert vágyom az érzésre vagy mert szükségem van valakire.

18/L

2014. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én ha megkaptam volna hogy ninfs tokom hozzá még ugyse jönne össze még akarnám mutatni hogy csak azért is sikerül
2014. ápr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Válaszokat nem olvastam el, mert álmos vagyok, de ahogyan olvastam kérdező amit írtál, mintha saját magam tükör képet látnám, mármint ha lehet így fogalmazni. Én esténként szoktam sokat ezen agyalni, hogy talán nekem is meg van valahol az a nagy ő, aki majd a fehér lovon megjelenik, vagy csak egyszerűen össze futok vele az utcán. Hosszas álmodozás után, valahogy ez az egész dolog egy 180 fokos fordulatot vesz, es a sírás folytogat, hogy nekem soha senkim nem lesz, engem soha senki nem fog szeretni, és hogy férj nélkül fogok meg halni, de komolyan.. Mikor szerelmes párokat látok valahogy mindig el képzelem magamat is olyan boldognak, bele képzelem magamat az ő helyzetükbe, stb... Tudom, hogy ezzel nem sokat Segítettem, talán az ég világon semmit nem Segítettem a helyzeteden, csak tudd, hogy talán a világ másik felén el egy valaki, aki ugyan ilyen helyzetben van mint te, és álmodozik, és arról álmodozik, hogy talán az álmai valaha valóra válnak, és ő is boldog lesz valaki mellett. :)


17 lány

2014. ápr. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem álmodozni kellene, hanem olyan emberré válni, aki képes szeretni és szerethető is. Mert általában az emberek csak azt képzelik, hogy tudnak szeretni, meg azt is, hogy ők hibátlanok.

Szóval amíg nem találjátok meg a párotokat, addig is tréningezzetek erre!

Van sok könyv, el lehet olvasni, nagyon jók, én vagyok rá a példa!

2014. ápr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!