Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 21 éves vagyok és egész...

21 éves vagyok és egész életemben csak a házban ültem. Lenne még időm bepótolni a kamaszkort?

Figyelt kérdés

2014. máj. 8. 10:03
 1/9 anonim válasza:
A kamaszkort semmiképpen se , mivel nem élitek át újra sem a 18-ik szülinapot ,sem a hétvégenkénti partykat, sem a szalagavatót sem az azután hatalmas bulikat sem semmi mást, ám ahhoz nincsen késő hogy elkezdd élniaz életedet a barátaiddal :) Mozdulj ki minnél többet , szórakozz mert ezek az emlékek maradnak meg (és nem az otthon ültem dolgok):)
2014. máj. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtad múlik. Eldöntheted hogy elkezded élni az életdet, vagy még vársz. A kamaszkorr pedig nincs életkorhoz kötve. A kamaszkor egy amolyan életstílus. Leélheted most azt, amit mások megtettek 15-18 éves korukban :)
2014. máj. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#1


otthon ültem dolgok is megmaradnak, kivéve ha a kérdező Alzheimer kórban szenved.

2014. máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. De sohasem késő értékes emberi kapcsolatokat keresni. Persze ehhez meg kéne tanulni szeretni.
2014. máj. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akkor mondhatjuk azt hogy szar életem volt és mindenről lemaradtam
2014. máj. 8. 15:18
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell nyávogni és önsajnálat sem kell. Felfoghatatlanul sok olyan ember van, aki nálad sokkal rosszabb helyzetben van és ők nem panaszkodnak. Erre gondolj és ne arra, hogy nem minta kölyökkorod volt. Manapság kinek van olyan? Az a múlt, elavult. Ne azzal foglalkozz, hanem most csináld azt, amit szeretsz és pont.
2014. máj. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt kamaszkorom, és a mai napig nem megyek sehova, szóval nekem nem lesznek nagy sztorijaim amit el tudom majd mesélni a gyerekeimnek. (ha egyáltalán lesznek)
2014. máj. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21 évesen kijelenteni, hogy mindenből kimaradtam... nos az elég merész kijelentés.
2014. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is a házban ültem és k**** jó volt nekem nagyon bejött.
2014. máj. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!