Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk! Szerintetek visszataszít...

Fiúk! Szerintetek visszataszító a nagy vádli?

Figyelt kérdés
Nem lehet kicsinek mondani a vádlimat, sokan meg is szólják mindig és nagyon zavar.:D de most közvélemény kutatást tartok.

2014. máj. 8. 20:45
 1/8 anonim válasza:

Szia!


Szerintem nincs baj a nagy vádlival. Esetleg kerületét leírhatod, vagy küldhetsz képet is. Láthatatlanba elég nehéz véleményt alkotni. Bár gyanítom azért annyira nem hatalmas. :)

2014. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Küldj képet, mert sokan mondták már ,,nagynak", amikor egy etiópnak is nagyobb volt.
2014. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
33 cm a kerülete..:/
2014. máj. 8. 21:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak ha zsíros. Ha izmos, ergo formás, akkor pont hogy jó.
2014. máj. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33cm az nem olyan nagy, nekem 37cm, ráadásul izmos. Bár én sem vagyok kibékülve vele mert túl fiusnak tartom, de a tiéd sztem átlagos. Persze ehhez látni kéne. 16/L
2014. máj. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kérdező szerintem nem mondott igazat. Az én karizmom 39 cm kerületű volt, az a 33 cm nagyon kicsi. Én láttam alacsony (150-160 cm) magas nőket, akiknek kb 50 cm lehetett a vádlia. Mérőszalaggal csináljatok egy 50 cm kerületű kört, és akkor látni fogjátok, hogy az nem is annyira nagy. Pláne a 33.
2014. máj. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem nem nagy a 33 és a 37 sem, 40-től már mondhatni nagynak, de az sem rossz ha izmos. :)
2014. máj. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én engem mindig is a sportos lányok, izgattak :)

Főleg a vádlija :) Nekem ez ilyen fétish szerűség. Egyébként Nem zavarna, SŐT :)

19/F De ezért is tanultam masszázst :) Hogy tudjam ezt a fajta vágyamat kiélni! Persze nem vagyok perverz :)

De kényeztetni egy lányt jó dolog :)

2015. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!