Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azok, akik korábban utálták...

Azok, akik korábban utálták magukat, nektek hogy sikerült elfogadnotok és megszeretni önmagatokat?

Figyelt kérdés
22/F
2014. máj. 13. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért azt túlzás lenne állítanom, hogy elfogadtam, de már egészen szeretem magam. Ehhez hozzá segített valami, amit ha nem haragszol ide nem írnék ki.

A lényeg viszont csak annyi, hogy rájöttem nem lehet mindenkinek megfelelni. Tudom, hogy közhely, de tényleg így van. Mindig, ismétlem mindig lesz olyan aki valami miatt beléd köt. Mindig légy önmagad és leginkább a saját kedvedre tegyél, mert te vagy magaddal a nap 24 órájában (bármilyen hülyén is hangzik)


Szóval a válaszom az, hogy le***rom mások véleményét. Néha van ami még rosszul esik, de mindig arra gondolok, hogy attól még hogy magamra veszem a sértést nem leszek se okosabb, se szebb, se értékesebb stb.. Aki meg ránézésre ítél meg arról nekem is megvan a magam véleménye.


(Bár nem tudom, hogy te mi miatt nem tudod elfogadni önmagad, külső vagy belső tényező miatt)

2014. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!