Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az érzékeny, művészlélek...

Az érzékeny, művészlélek lányoknak van esélyük rá, hogy normális életet éljenek, és még esetleg barátaik is legyenek? 20/L

Figyelt kérdés

mert én az vagyok, és tudom hogy nem az a sorsom, hogy sok barátom legyen, mert tudom, hogy hosszú távon nehéz elviselni ezt az örökké álmodozó, nem a földönjáró személyiségemet, de kétségbe ejt, hogy akkor hogy bírná ki ezt egy normális fiú, aki nem olyan lelkivilágú, mint én..

és sokszor már a sírás határán vagyok, mert úgy érzem, senki nem ért meg, nem érti meg a gondolkodásomat, az érzéseimet..

szóval igazából nem is tudom mit akartam kérdezni, esetleg lenne itt valaki olyan, akivel beszélgethetnék egy kicsit ezekről a dolgokról? mert tényleg úgy érzem, hogy senkinek nem tudom ezeket elmondani, és magamban tartom, viszont ez nagyon rossz így..


2014. máj. 20. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit kell érteni az alatt, hogy érzékeny? Lelkiekben könnyen magadra veszed amit rólad mondanak?


A barátokat meg leggyakrabban a közös érdekesü elfoglaltságban tud szerezni az ember. (Hobbi)

A barátok közti, egymás rigójáinak az elfogadása, meg attól függ, hogy az a társaság mennyire toleráns egymással szemben. Hasonló gondolkodásúak könnyebben megértik egymást!

Ezért nem érdemes olyan közeg után vágyakozni, amibe tudod, hogy eleve kilógnál.


Egyébként az nagyon meglepő, hogy úgy vélekedsz a fiúk többségéről, hogy nem értene még téged.

Pont, hogy a fiúk-lányok arányában, a fiúk vannak többségben, akik örökké álmodozók és nem a földönjáró személyiségek. Ezért is nagy kedvelőik a sci-fi kategóriáknak!

2014. máj. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia, velem beszélhetsz erről. :)

én is a föld felett lebegek szinte mindig... Mig valaki el nem rontja a kedvem. XD


23/l

2014. máj. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányom lehetnél korod szerint (F). De szívesen segítek, ha elfogadod.
2014. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"hosszú távon nehéz elviselni ezt az örökké álmodozó, nem a földönjáró személyiségemet"

Semmi baj nincs az ilyen személyiséggel. Az emberek nem az álmodozókat utalják, \kivéve a megkeseredett emberek\ hanem azokat, akik folyton nyavalyognak a céljaik után, de semmit nem tesznek. Ha nem vagy ilyen, akkor semmi baj nincs veled.


"úgy érzem, senki nem ért meg, nem érti meg a gondolkodásomat,"

Ezzel is rengeteg ember van így, egy másik ember gondolkodását megérteni nem egyszerű és rövid folyamat. Van amikor hosszú évek sem elegendőek hozzá.


Nyugodtan írhatsz nekem, szívesen meghallgatlak.

2014. aug. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!