Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mekkora az akaraterőd, mennyir...

Mekkora az akaraterőd, mennyire vagy kitartó?

Figyelt kérdés
Hamar feladod, vagy körömszakadtáig véghezviszel mindent?
2009. dec. 29. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagy akaraterőm van,ami néha már makacsság,és kitartó vagyok,főleg,mikor olyan lányt hódítottam el,akinek már volt barátja(tudom,nem volt szép húzás,de mentségként:szeretem a lányt).

22/F

2009. dec. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kitartó vagyok,és akarerő sem hiányzik belőlem.Talán azért vagyok ilyen,mert egy fiú bandában nevelkedtem fel,ahol én voltam az egyetlen lány.(ne ijedjen meg senki,én nagyon szerettem bandázni)

19/L

2009. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagy az akaraterőm ha fizikai munkáról van szó, de ha tanulásról akkor hamar feladom.
2009. dec. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
és 18/F
2009. dec. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Annyira, hogyha azt mondom, hogy valmi így lesz akkor úgy is lesz!!!
2009. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudnak lázba hozni a dolgok, szóval nem kezdek bele egyik dologba a más után. De ha valami belekezdek, akkor véghez viszem, ha belebuzulok is :D
2009. dec. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
* másik után és valamibe belekezdek
2009. dec. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nagyon.(Példát nem írok, mert akkor megkapom, hogy dicsekszem.) Elég, ha csak az ismeretségi köröm tapasztalja...
2009. dec. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5-ös skálán 3,875.
2009. dec. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!