Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék kitartó?

Hogyan lehetnék kitartó?

Figyelt kérdés

Soha életemben nem voltam kitartó.Igaz ,hogy még csak egy 13 éves kiscsaj vagyok de éppen ezért szeretnék változtatni rajta.Sajnos gerincproblémáim is vannak.Gyógytornáznom kéne de mindig is lusta voltam rá, de ha nem csinálom mindig csak roszabb lesz...Aztán ott van még a tanulás is de az még csak sikerül.De a torna nem :\'( .Tudom ,hogy csak rajtam múlik az egész de nem olyan könnyű ez.Ti hogyan tartanátok ki a helyemben???Minden nap kéne tornáznom sajna 30 percet de ilyen borzalmas "kényszeritő póz"-nak elnevezett gyakorlatsor.Nincs bennem semmi akaraterő se...

Mindenkinek akinek jó ötlete van köszi :D !!!


2009. márc. 16. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg ha lehetséges h TV előtt tornázol, akkor az a 30perc nem tűnik majd soknak!
2009. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Csak te tudol segíteni magadon. Ha nincs elég akaraterőd és nem is volt akkor valószínűleg a késöbbiekben sem sok lessz. De mivel fiatal vagy, így könnyen változtathatsz. Úgy kell, hogy felfogd, hogy ezen múllik az életed. Az akaratodtól függ, hogyan fogsz élni. És ha 30 perc mozgás neked túl megterhelő akkor minden más is az lessz. Mozoghatnál pl: fél óra sétával is , ami nem megterhelő, de a gerinced miatt figyelned kellene a testtartásodra is. Mivel én is ilyen helyzetben voltam, így tudom, hogy csak az segít, ha erőt veszel magadon és igen is megmutatod, hogy értékes ember vagy. Tanulj most mert késöbb megbánod, de próbálj olyat tanúlni amiben látsz fantáziát és kedvet érzel hozzá. De ne a lustaságot akard, mert később késő lessz minden. Most van előtted az esély és akarj élni vele!!!

Sok sikert hozzá! Szia.

2009. márc. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!