Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeptemberben kezdem az...

Szeptemberben kezdem az egyetemet Szegeden (minden eddigi jel szerint) és már előre félek egy kicsit. Jogos a félelmem? A helyzet a következő:

Figyelt kérdés
félek az új közegtől, az új emberektől, és attól, hogy hogyan fogom bírni az otthontól való elszakadást. Hülyeség ezen rágódni? Remélem minden megy majd magától. :)
2009. dec. 29. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az emberek többségének nem okoz problémát.Legalábbis nem nagyot,és nem sokáig.Vannak viszont,akiknek igen,mint pl én.De ne aggódj,ahogy körülnézek az embereken,meg mondják is,mindenki jól érzi magát,hogy eljöhetett otthonról,meg önmaga lehet,meg önálló,meg stb,ilyeneket mondanak,meg mindenki megtalálja a baráti körét,akikkel jól tudja érezni magát,meg ilyenek.Barátokat még én is találtam:D Szerintem barátokat lehetetlen nem találni 140 ember közül,pedg gólyatáborba se mentem.Szóval egy kicsit szerintem mindneki fél,de nagy félelmre csak akkor van okod,ha orvosi eset vagy:D A mi sulinkba,ahova én járok egyetemre,ott mindenkinek sikerült barátokat találni,nem látok egyedül lézengő emberkéket.
2009. dec. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dejó,te is Szegedre mész???Én is,akkor majd összefutunk:)

És igen,hülyeség ezen rágódni,majd meglátod,tök jó lesz,a sok új ember közül csak találsz valakit,akivel szuperül kijössz:)Én az ország másik végéből megyek oda,semmi ismerős,barát,segítő,vagy ilyesmi,majdcsak megoldjuk valahogy....:):):):):):)

2009. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is odaigyekszem. De már én túlestem ilyenen.

De nyugi, max a szobatárad már úgyis a barátod lesz. Vele mentek boltba vásárolni, nézelődni,buliba,órára, felfedezni a várost, stb...

Nálam legalább is így volt. bele fogsz jönni.

Ott lesznek a koleszos emberkék, azokkal buli, összeülés, főzés, vacsi és máris barátok lesztek.Összejártok majd. Nem kell ettől félni. Hajrá.

2009. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szívesen...
2010. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket és a megnyugtató szavaka :)
2010. jan. 5. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!