Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi legyek felnőttként, mi...

Mi legyek felnőttként, mi legyen az állásom?

Figyelt kérdés
Szerintem jól rajzolok,jó vagyok matekból, a memóriám nagyon jó és szerintem jó a térlátásom....16 éves vagyok tudom,hogy még van idő,de azért érdekelne a véleményetek,ti hány évesen döntöttétek el,hogy mik lesztek és mi volt a fő inspiráló dolog ami ezt meghatározta?

2014. máj. 22. 18:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja... és nagyon szeretem a történelmet :DDD
2014. máj. 22. 18:34
 2/15 A kérdező kommentje:
szóval vmi olyan munka ahol kell a matek vagy töri vagy mindkettő (mert ezeket szeretem :DD)...tudtok ilyet?...de az építészmérnökön is gondolkodtam de egyáltalán nem vagyok magamban biztos,hogy én képes lennék ilyen házakat tervezni,hogy lenne e hozzá elég kreativitásom....
2014. máj. 22. 18:36
 3/15 anonim ***** válasza:
Töri tanár matek tanár, rajz tanár is lehetsz
2014. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De én úgy érzem,hogy nem lennék jó tanárnak mert nincs türelmem meg nem is szeretem, a családbban szinte mindenki tanár és már néha nekik is elegük van belőle,akkor nekem meg pláne
2014. máj. 22. 19:06
 5/15 anonim válasza:
ha szeretsz rajzolni ,és tényleg jó vagy benne, akkor simán lehetsz grafikus, rajzművész, illusztrátor, karikaturista és még sok ehhez kapcsolódó foglalkozás. Ha neked ez bejön akkor simán.
2014. máj. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

ugyanez a problémám..vagyis hasonló

gépszmérnök szakon vagyok...bár igen sokszor nem érzem magaménak..megy ,azzal nincs gond ,de sokszor ugy érzem valami mást kellene csinálnom..de nemtudom hogy mi lenne az


matek,nyelvek mennek...de tanár ,vagy fordító? nemhiszem hogy ez jó lenne

tanácstalan vagyok..valakinek van hasonló problémája,vagy volt e eseleg és hogy oldotta meg ?

2014. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

elözö vagyok


a "megy" -et ugy értettem ,hogy aránylag teljesitem a tágyakat,egyet-kettőt csúsztatok,de nem nagyon köt le ,rengeteg orára besem járok,''legyen meg a minimum elven'' ugy vagyok vele hogy jo lenne elvégezni mert csak biztos állás lenne vele,de ha a jövöre gondolok .....nemtudom mi lesz .....olyasvalamit szeretnék csinálni amit élvezettel csinálhatok

2014. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén nem vagyok egy ilyen művész lélek szóval a grafikus meg ilyeneket inkább hagyjuk :DDD
2014. máj. 22. 20:58
 9/15 anonim ***** válasza:
építészmérnöknek menj, a történelem még mindig lehet a hobbid
2014. máj. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem ez regesznek hangzik de nagyon. Tortenelem, rajzkeszseg, matematika -- mind kell.
2014. máj. 25. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!