Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az problémát jelenthet számomr...

Az problémát jelenthet számomra, ha a barátnőmet nem csak szerelmemnek, hanem példaképnek is tekintem, akire felnézek? (lány-lány téma)

Figyelt kérdés

2014. máj. 25. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Példaképet te választasz, nem kéne, hogy problémát okozzon. Főleg ha nem csinálod feltűnően. Kihagyod az áhítatot, a csodálatot és a bálványimádást.
2014. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaa nem vagyok megszállott, nem művelek ilyen dolgokat, csak egyszerűen olyan a személyisége, hogy arra méltán nézhetek példaként is amellett, hogy nagyon szeretem.

Azért kérdezem és azért merült fel bennem ez problémaként, mert kicsit tartok attól, hogy elkezdek rá nagyon hasonlítani. Vagyis elkezdek azonosulni vele és ezzel elveszítem a saját jellegem egy jó részét. Ami persze így is képlékeny, ami abból is kitűnik, hogy példaképet látok meg valakiben. Próbálok követni valakit, hogy önmagam megtaláljam vagy fejlődjek. és arra gondoltam, hogy baj e, ha épp a barátnőmben láttam meg ezt a valakit.

2014. máj. 25. 20:45
 3/5 anonim válasza:

Bizonyos esetekben zavaró lehet a kapcsolatnak, ha elveszíted az önálló jelleged. Az volt barátnőmmel pont ez történt, egyszerűen nem az volt, akinek megismertem, képtelenek voltunk megvitatni valamit, úgy viselkedett, mint aki boldogan vegetál, nem zavarta. Neki tökéletesen jó volt úgy ahogy, én pedig majd megőrültem. Hiányzott az egyedülálló személyisége, véleménye, gondolatai, viselkedése stb. Szét is mentünk, nem bírtam ki.

Ilyesmire figyelj :)

17l

2014. máj. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha rajongsz érte, akkor probléma. De ha ő olyan típus, hogy szereti a rajongást, akkor lehet jó a kapcsolatotok.
2014. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem rajongok érte, úgy mondanám inkább példaként lebeg a szemem előtt, az ahogyan létezik, él. Szóval nem elvakultan poszterezem ki vele a falam vagy titkos szentélyt csinálok a tiszteletére és efféle meredek dolgok.

Hogy példa a szememben ezt szerintem csak én magam tartom problémának, nem ő.

2014. máj. 26. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!