Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudok örülni a születésnap...

Nem tudok örülni a születésnapomnak, ami mindjárt itt van,18 leszek, miért?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, megint nem történt semmi számottevő dolog 1 év alatt, csak öregedtem, még mindig nincs párkapcsolatom, se őszinte barátom, se baráti köröm, csak a felszínes, hétköznapi kapcsolatok, nem váltotta meg az életemet a sport sem, a tanulás meg nem változtatott semmin(keveset tanulok, de a 4-es megvan) Mindig belekezdek valamibe, de sosem bírom ki elég ideig, hogy látszódjon a változás. Most ismét a kondiba kezdtem bele, próbálom úgy tervezni, hogy a lehető legkomolyabban csináljam, lehető legtöbb ideig, most ez folyamatban van, erről nem írok semmi rosszat, még várok vele.

Fejlesztettem a gépemet nemrég, de az életemen ez sem változtatott, csak kb a pénzem dobtam ki, mivel pont most untam rá a játékokra, mire meglett az álmaim gépje.

Így van ez a "párkapcsolatok" terén is, hiába olvasgattam a pua fórumot, már csak felszínes dolognak tartom, és az egész alapja, hogy legyen annyi önbizalmad, hogy leszólíts egy neked tetsző lányt, ez az 1. lépés, de amíg ezt nem tudod megcsinálni, addig felejtős az egész, és pont ez nem megy nekem. Bejelölgethet bármennyi lány, kérdezgethetnek felőled, ha te nem vagy annyira tökös, hogy odamenj beszélgetni egyhez. Lehetsz jóképű, akkor sem lesz kapcsolatod, ha te nem mersz lépni.. Ezt tapasztalom.

Az idő meg csak múlik. Mindjárt a 18. felszínes ünneplés, amihez semmi kedvem, főleg ahhoz, hogy utána meg nevetség tárgya legyek, hogy "De hülye vagy, nem basz.tál be a 18. szülinapodon?" Mekkora ciki..! Aztán jöhetnek a boldog szülinapot értesítések fa..z bukon, azoktól, akik az életben hozzám sem szólnak.(Na de ezt megoldom, mert letiltatom, hogy láthassák) Aztán a szülinapi torta, és a szülinapi unalmas hangulat, hogy a fiú már 18, de még mindig olyan béna, hogy valami pocsék kiscsajt nem tudott hazahozni, pedig milyen egyszerű is az.. És akkor még a nálam fiatalabb rokonom ad tanácsokat, hogy mit csináljak a nők terén, meg árulja el másnak, hogy a 18 éves rokonának nem volt még nője.. Kösz..

Legszívesebben már vége lenne a középsulinak, meg az egyetemnek is, és kimennék külföldre innen jó messze, élném a saját életem, nem azt, amiben ennyi embertől függök. Nem is a születésnapommal van a baj, hanem az egész monoton, unalmas életemmel..


2014. máj. 27. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak és kizárólag te tudsz változtatni az életeden, ezt senki más nem tudja megtenni helyetted. Ha nem teszel meg X dolgot, akkor az nem lesz elvégezve.


Olyan dolgokon görcsölsz, amikre energiát sem szabadna pazarolni. ehelyett inkább élvezd azt amid van.


Saját magadnak próbálj megfelelni és nem másoknak.


puás f@$zágot meg felejtsd el. Azok a nagy számok törvénye alapján játszanak, magyarul ha nicns nekik ló akkor a szamár is megteszi.

2014. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
örülj, hogy nem akarsz már játszani a gépen, azért az sok mindent akadályoz. 18 évesen nem vagy olyan öreg, ne aggódd túl. De persze én is ilyen voltam. Az egyetem egy csomó változás lesz, ha esetleg amiatt elköltözöl a szülőktől egy rakás önnálóságot tanulsz, ráadásul lehetsz jobban olyan amilyen szeretnél. Keress olyan programokat amik a jövődre is hasznosak, szakkoli, ami tetszik, sportot is csináld társaságban. Volt amikor nem mondtam volna ilyet, de ha véletlenül lehetőséged van szexre használd, nagyod dob az önbizalmadon, de csak nyugodtan, ne idegeskedj. Valószinüleg már 4-5 minden születésnapodra megigéred amgadnak, hogy jövőre párkapcsolat, szex stb és msot aggódsz, hogy megit sikertelen és ezt tekintettet az utolsó lehetőségednek, igaz? Ne foglalkozz vele.
2014. jún. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ezt a saját magamnak megfelelni dolgot, már sikerült elsajátítani, annyira, hogy nem igazán érdekel, ki mit gondol, nem foglalkozom vele, régebben volt, hogy annyira rágörcsöltem, hogy még le is izzadtam miatta, de mára már egyáltalán nem foglalkoztat.

Sportolok igazából, de egy kicsi konditeremben, ahol sosincs senki, csak én és 1-2 haverom, mivel csak erre van lehetőségünk. De igazából ez tetszik, és csinálom, ameddig tudom.

Kíváncsi leszek arra az egyetemre, először vegyenek fel államira, mert, hogy fizetősre nem lesz pénz, az tuti.

Szex? :D Még a csókig sem jutottam el, nem, hogy odáig.. :)

2014. jún. 2. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!