Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet eldönteni, hogy...

Hogyan lehet eldönteni, hogy a megjegyzések, elemzések és diagnózisok közül mik az igazak?

Figyelt kérdés

Mennyi az igazságtartalmuk?


Pl. kívülről úgy tűnik, valamit azért csinálok úgy, ahogy, mert nagyon görcsös és stresszes vagyok. KÖZBEN pont, hogy akkor lennék stresszes, ha NEM így csinálnám, és így vagyok nyugodt.

Meg ehhez hasonlók.



Most nem konkrétumot szeretnék írni, meg amúgy se ismeritek az egész helyzetet.

Lényeg, hogy sokat elemeznek engem sajnos, ha hallgatnék rájuk már minden lépésemet másképp csinálnám. Ráadásul ellent is mondanak néha egymásnak. :D


Biztos van igazságuk. Honnan tudjam, mi az?


2014. máj. 28. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:

általában utólag bizonyosodik meg az ember, hogy valaki amit éppen mondott úgy lett.

pl. valaki azt mondja, hogy ne tartozkodj a körtefa alatt, mert a fejedre hullik a körte. 5 perc múlva másfél méterrel tőle lehullik a körte. Tehát erre az emberre érdemes odafigyelni a jövőben :-)

2014. júl. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!