Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » úgy szeretnék újra gyerek...

úgy szeretnék újra gyerek lenni, de ez tuti nem lehetséges. Nem akarok felnőtt lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazábol mostanában jöttem rá hogy én is meg fogok halni valamikor, nincsenek csodák, jóisten sem valószínü hogy létezik, az élete egy tucat szar szenvedés. mit tegyek, hogy ez jobb legyen? mert nagyon szomoru vagyok mostanában:(


15/f


2010. jún. 17. 04:19
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Te még nem is vagy annyira felnőtt. (Én sem vagyok sokkal idősebb, de már a te korodba is szívesen visszamennék). Középsuliban még nem kell annyit tanulni, már vége a sulinak, egész nap azt tehetsz, amihez kedved van.

Én meg egy hónapja a 4 fal között ülök, és a vizsgáimra készülök, amiből még 2 hátravan, és tudom, hogy ez még egy hét kemény tanulást jelent.

És ez később még rosszabb lesz, mert nincs olyan, hogy nincs kedvem dolgozni menni, és a vizsgaidőszak végét sem várhatom...

19/L

2010. jún. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pont így vagyok ezzel. Amikor látok egy 8-9 éves gyereket, arra gondolok, szívesen lennék újra annyi idős. (Persze a mai eszemmel) Pár dolgot másképp is csinálnék, például több fiúval barátkoznék és megtanulnék fára mászni.

24/L

2010. jún. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

hát az télleg ciki hogy nem tudsz fára mászni. :D

(kérdezőnek)

Nem szabad így felfogni a dolgot.

én pl nem izgatom magam ezen, inkább kíváncsi vok mi van a halál után.(nem leszek öngyilkos)

éld az életed azért van, ami múlt elmúlt, kár bánkódni rajta.

nevess sokat, strandolj, gyúrj.

2010. jún. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem a 15 volt az ideális életkor

bárcsak annyi maradhadtam volna örökre :`(

most 17 vagyok és majdnem minden nap eszembe jut

2010. jún. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7%
15 a legjobb kor.. szabadon k*rhatsz ;D
2010. jún. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is így érzem, de nekem konkrét oka van. depressziós vagyok többek között azért mert elszúrtam pár dolgot az életemben, szívesen visszacsinálnám ezeket, de mondjuk kiskoromban is voltak dolgok, amiket nem szívesen élnék át újra, de boldogabb voltam az tény...

16/L

2010. jún. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18%
most tán az vagy hülyegyerek?
2010. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!