Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális, hogy 25 évesen...

Az normális, hogy 25 évesen még nem voltam szerelmes? Képtelen lennék egy boldog kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Vonzalom van bennem, mind testi mind érzelmi téren. Egyszerűen nem volt az a nagy rózsaszín ködös érzés.


Voltak kapcsolataim, több kis viszonyom mert az élet rövid, az ember nem várhatja a sültgalambot. A partnereimet mind emberi értékek mind külső alapján válogattam meg, mindegyikőjükkel jól megértettük egymást, volt valami közepesen jónak mondható testiség közöttünk. Szerettem, tiszteltem őket, korrekt voltam velük, de a kezdetektől olyan volt az egész mintha 30 éve házasok lettünk volna.


A romantikus irodalmat, filmeket soha nem bírtam elviselni, nem tudom miért. Lehet, hogy így büntetem magamat mert valahol azt érzem, nem érdemlek meg egy boldog kapcsolatot? Lenne igényem többre, egyszerűen csak nem megy a gyakorlatban.


25/L



2014. máj. 31. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális.Sajnos kevés embernek adatik meg.


Hidd el,akit majd igazán szeretsz,arra testileg is nagyon fogsz vágyni és nem közepes lesz a testiség sem.Szerintem az igazi kémia hiányzott eddig még az életedből....

2014. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A rózsaszín köd mitől olyan jó? Amikor az ember tulajdonképpen a szerelembe szerelmes, és vágyképeit vetíti a másikra? És amikor elmúlik, akkor azt se tudja, ki van mellette? Nem mondom, hogy nem jó érzés, de nem kell túlmisztifikálni.

Szeretni szeretettel tudsz? Ha igen, akkor nincs itt semmi baj.

2014. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
94%
addig örülj neki míg nem kötődsz senkihez.
2014. máj. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sokan vannak ezzel így, tehát a dolog normálisnak mondható, de semmiképpen nem szerencsés. Sajnos ezzel túl sok mindent nem tehetsz, a szerelmet és a vonzalmat nem lehet erőltetni. Vagyis persze lehet, de nem érdemes.

Én is sokáig hasonlóképpen voltam, mint te. Szerettem, tiszteltem, becsültem az előző barátaim, akár azt is el tudtam volna képzelni, hogy leéljük együtt az életünket - de nagy szerelemről szó se volt. Aztán amikor megjelent a párom, minden előzmény nélkül szinte egyik napról a másikra elveszítettem a fejem :) És nem csak én látom így, apukám például boldogan fogadta, és azt mondta, örül, hogy végre nem olyan valakit lát mellettem, akivel unalmas, "kispolgári" életünk lehet :)

A lényeg, hogy ne add fel - előbb-utóbb rád talál majd a szerelem :)

2014. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ettől még nem érzem jól magamat így, mert olyan mintha takaréklángon élném az életemet.
2014. máj. 31. 18:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 27 évesen lettem először úgy igazán szerelmes.

De azért azt elmondanám, hogy az igazi szerelem sokszor köszönőviszonyban sincs a rózsaszín köddel.

2014. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem még nem találkoztál azzal az emberrel akibe igazán bele tudtál volna zuhanni.Ne izgulj mindennek eljön az ideje.

Amúgy meg lehet hogy rosszakat "válogattál" :)

2014. máj. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még nem találtad meg a te emberedet.Ennek is eljön majd az ideje,ne aggódj.Nyilván addig még te is sokat fogsz érni szellemileg,lelkileg.
2014. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én se, remélem soha nem is leszek az! Bár én teszek is ellene, hogy ne legyek!


25F

2014. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!