Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél ilyen helyzetben?

Mit tennél ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, akibe nagyon bele voltam zúgva évekig, eleinte ő is belém, de nagyon el lett rontva a dolog, tehát nem jöttünk sajnos soha. Elég bonyolult történet, de az a lényeg, hogy lassan egy éve nem beszélünk, nagyon rég láttam... De még így sem vagyok képes elfelejteni, úgy érzem, hogy nekem Ő az igazi... Mindenben összeillünk, rengeteget tudtunk beszélni, mindig volt közös témánk (ugyan veszekedés is volt sok, de mindig kibékültünk), őszinték voltunk egymással, és mindkettőnknek külsőre is bejött a másik. Tökéletes párt alkottunk volna, de valahogy nem jött össze, úgymond "hiba csúszott a gépezetbe".

Szeretném Őt megtalálni, és Vele lenni!!! De új telefonszáma van, amit nem tudok, msn-re nem jár, és a közös ismerőseinkkel sem beszél már régóta. Mit tegyek?


2009. dec. 31. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Netes ismerős? mert akkor nem tudhatod hogy tényleg tökéletes párt alkottatok volna. mindenesetre a nevét biztos tudod, ott van az iwiw, myvip, telefon könyv, talán a tudakozó is hogy mi a telefonszáma, vagy lakcíme...

Ha meg nem netes ismerős elmész hozzá és megmondod a szemébe:)

2009. dec. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neeem, nem netes.:) Volt osztálytárs, szóval egy jó ideig minden nap láttam, beszéltem vele...
2009. dec. 31. 18:00
 3/7 A kérdező kommentje:
A pontos lakcímét nem tudom, de azt tudom, h hova jár suliba.
2009. dec. 31. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:

1. lehet hogy elköltözött, azért nem beszél az ismerősökkel.

2. lehet hogy valaki bekavart. van valaki aki féltékeny volt Rád, esetleg ,,ellenséged,,? mert ha igen, akkor lehet hogy Ő kavart be valamivel, mondott a fiúnak valamit rólad, ami valószínüleg nem igaz, és nem is túl szép... ezért cserélhette le a számát is. nem biztos, ez csak egy ok.


de sok más oka is lehet ennek. ha elköltöztek, akkor lehet hogy nem akart belevinni egy távkapcsolatba mert annak igen rossz vége is lehet. de ha nem költöztek el akkor nem tudom...


próbáld valahogy felkeresni. gondolom már próbáltad, de ne add fel ha tényleg ilyen fontos neked!


Sok szerencsét!

2009. dec. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérd el egy közös ismerősötöktől a telefonszámát vagy lakcímét, biztos van ilyen.
2009. dec. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De a lakcímét nem tudja senki, sosem jártunk nála. Úgy volt, hogy volt egy baráti társaságunk, ő pedig kiszakadt belőle valamiért...

Nagyjából tudom merre lakik, nem hiszem, hogy elköltözött.

Amúgy sosem volt divat a baráti társaságunkban átjárkálni egymáshoz, inkább bemegyünk a városba csámborogni.

2009. dec. 31. 18:19
 7/7 anonim ***** válasza:
"egy éve nem beszélünk" ha úgy érdekelnéd őt mint te már jelentkezet volna. Megprobálhatod megkeresni de lehet hogy ő nem úgy érez ahogy te különben már kereset volna. Persze valakinek tudnija kell a telefonszámot (haver haverjának az öcse) szóval ha nem ment külföldre megtalálod próbálkoz párszor de ha nem érdekled ne es kétségbe lépj tovább.
2010. jan. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!