Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél akkor ha kiderülne,...

Mit tennél akkor ha kiderülne, hogy egy barátod akit addig tökre bírtál keményen rasszista? Én rasszizmus ellenes vagyok, de ebben a helyzetben nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 21:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Semmit az élet menne tovább,ő ilyen én meg olyan vagyok,barátja maradnék.
2009. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Leszarnám a fejét!!!
2009. nov. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Semmit mivel én is az vagyok. A rasszizmus tapasztalatokon alapszik és nem előítéleteken. A cigányok is rasszisták ők is utálják a magyarokat.
2009. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%
semmit!attól neked még a barátod és neked evvel nem árt semmit!én is az vagyok,utálom a cigányokat a zsidókat és a sötétbőrü embereket!
2009. nov. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
de jó neked hogy ez a legnagyobb problémád
2009. nov. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%
Ha ezt hangoztatja akkor nem lenne a barátom többé, hiszen elég nehéz lenne megértenünk egymást. Ha megtartja magának a gyűlölködést, senkit nem bánt vele, akkor nincs semmi gondom vele.
2009. nov. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Ami engem illet én nagyon sokat nem törödnék azzal a ténnyel hogy ő rasszista, egy két mondatban megkérdezném, miért. ha egyikünknek sem sikerül meggyőznie egymást, nem közösködnék vele többet. Nagyon szomorú, hogy rengeteg ember származása szerint dönti el a másikról, hogy szereti-e. Lehet általánosítani: a cigányok valóban nagy arányban bűnöznek, de konkrétan, ha látok néhány cigány embert az utcán, velük nem vagyok előítélettel, míg én magam nem tapasztaltam, hogy konkrétan ők nem raboltak ki, vertek meg, stb valakit. A rasszistáknál súlyosabb a helyzet. Ők kivétel nélkül fajgyűlölők, és ebből fakadóan jobban hajlanak a bűnözésre. Külön weboldaluk van ahol a különféle "megtorlásaikat" közvetítik. Ők amolyan terrorista félék, csak nem bombával dolgoznak, hanem a csupasz homlokukkal. Nem szeretnék olyan dolgokról szónokolni, mint a világbéke. Lehet nyíltan utálni a másikat. De nem afféle téveszmék alapján kell ítélkezni, mint amikre a rasszisták alapozzák a meggyőződésüket.
2009. nov. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
62%
utálom a rasszistákat!!! (akkor én is az vagyok :S)
2009. nov. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%
Micsoda? Rasszista? :O Azonnal megszakítanék vele minden kapcsolatot!! Senki nem gondolhat magáról tobbet! Mivel az én barátaim tobbségében kulfoldiek, barna boruek, kínaiak, stb., én ezt alapból nem viselném el!! Ez az egyik leggusztustalanabb emberi tulajdonság.. Mi az, hogy csak a bore szine miatt utálunk valakit? Hát ezen rendesen kiakadtam, az ilyen nekem nem lenne barát az tuti, még azt is elfelejteném, hogy valaha ismertem!!
2009. nov. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

tudod, madarat tolláról, embert barátjáról lehet megismerni...

a döntés a tiéd.


ha olyan keményen rasszista, hogy rendesen üldözi is a nemkívánatos személyeket, esetleg kijár ilyen jellegű tüntetésekre, és ott a keménymagba tartozik, akkor érdemes lazítani a kapcsolaton.

ha esetleg belekeveredik valami rendőrségi ügybe, nehogy már te is belekeveredj valahogy miatta, merthogy olyan jól ismeritek egymást.

2009. nov. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!