Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen az életetek? Elkeserede...

Milyen az életetek? Elkeseredett vagyok, már csak azért imádkozom, hogy mikor visz el a dögvész. Nem tudom miből tudnék erőt meríteni?

Figyelt kérdés

Elegem van mindenből. Annyira bekorlátozódtak a lehetőségeim, hogy már nem látom a kiutat.

Más mennyire van ezzel?


2014. jún. 2. 22:41
 1/7 anonim válasza:
Hát a dögvész elég kivitelezhetetlen, azért ugyan imádkozhatsz is eleget, de van egy csomó megoldás még: kés, gyógyszer, hídról leugrás...
2014. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

háháhá első, na már az ilyen viccesekért is érdemes élni!

Lehet, hogy egy kis pihenő, magányos kószálás, rajzolás, festés segítene?

2014. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképpen érzek, csak esetemben én magam vagyok az akadály...
2014. jún. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: általában, ha a dolgok mélyére merünk nézni, láthatjuk: önmagunkat korlátozzuk...
2014. jún. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már 4 év így élek... nincs kiút.
2014. jún. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogynincs, ötös. Ott van a lábad alatt.
2014. jún. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amíg kifelé néztek, nincs és nem is lesz kiút. Talán gulágban vagytok, vagy haláltáborban? Nem.

Szóval egyetlen út van, ami befelé vezet, és ahol megváltoztatjátok önmagatokat.

Ha már a táborokat emlegettem, olvassátok el Frankl: mégis mondj igent az életre.

Ő egy logoterapeuta, aki megjárta a haláltábort.

2014. jún. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!