Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ettől ilyen...

Miért vagyok ettől ilyen elkeseredett? Tudom, hogy ez természetes dolog, mégis bánt.

Figyelt kérdés
A párom ma fogta magát és kiment a mosdóba önkielégíteni. Tudom,hogy ez normális dolog,nincs is vele bajom,csak az hogy ezt úgy tette,hogy nála voltam. Természetes,hogy egyedűl otthon a legtöbb ember csinálja. Mostanába nem minden felhőtlen, kirúgtak a munkahelyemről, most vizsgázom és egy kicsit érzékenyebb vagyok a megszokottnál. Nem tudom miért, spontán rákérdeztem és akkor mondta el. Rosszul esett ,hogy ott vagyok és idegen nőkre csinálja. 24N
2012. nov. 18. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Úúú, ez súlyos!
2012. nov. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit tudok írni,hogy ez nagyon gáz.
2012. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez eléggé furcsa.Lehet, hogy jobb ha más után nézel, lehet igy akarja érzékeltetni veled, hogy nincs szüksége rád.
2012. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"spontán rákérdeztem és akkor mondta el"


Ez érdekes. Elindult a mosdóba, rákérdeztél, hova megy, ő meg elmondta, hogy "mindjárt jövök, szívem, csak gyorsan recskázok egyet", vagy hasonló?

2012. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Neeem :D

Délután elkezdtem cirógatni a péniszét és nem tudom miért nem szoktam sose, de rákérdeztem,hogy rejszolt e ma. Mondta,hogy: Igen. Mondom :Mikor? Ő: Pár órája. Ennyi történt.

2012. nov. 18. 19:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy látja rajtad, hogy milyen rossz kedvedben vagy, és nem akart a szexszel "zavarni". legalábbis én erre gondolnék, ha ez lenne az első alkalom, hogy ez előfordult.
2012. nov. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így nem oké, ha ott voltál!
2012. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézd a jobbik oldalát...a barátod egy őszinte ember.

Sokan örülnének ennek,mondjuk a rejszolós résznek nem, attól bizony sok lány elkeseredne.

2012. nov. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát izé, ott voltál és úgy :-/

s előtte próbálkozott nálad legalább???


az más, ha együtt laktok, de így, ez furi

2012. nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!