Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk! Mit szerettek jobban,...

Fiúk! Mit szerettek jobban, ha egy lány vastag csontozat révén kicsit "vastag", vagy ha egy lány szép karcsú és vékony? :D

Figyelt kérdés
közvélemény kutatást tartok, szeretném megnézni, vannak-e még olyanok akik nem az anorexiásokat szeretik..

2014. jún. 5. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:

A szép, karcsú és vékony nem ugyanaz, mint az anorexiás...

Mindenkinek más áll jól, de alapvetően a vékony lányokat szeretem, de nem az anorexiást.

2014. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de a csontozatnak nincs köze az anorexiához.

Másrészt ha valaki "szép karcsú és vékony" az se anorexiás, hanem szép karcsú és vékony:P

2014. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én jobban szeretem ha picit húsosabb.Az már nem jó ha nincs mit fogni rajta!

De nem vagyok válogatós általában extrém vékony vagy extrém nagy csajokkal jövök össze :)

Szóval nálam nem a méret számít ,mert nagyobbacskáknak is ugyanúgy lehetnek sexy vonalaik.

2014. jún. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2. variáció

Jobban szeretem, ha nincs felesleg

2014. jún. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ez piszkosul bonyolult. Általában nem a súly a lényeg, hanem az idomok.

Egy vékony csajnak is lehetnek szép idomai.

De sok nagyobb súlyú (~80kg) csajt ismertem, akik azon kívül h nyilván vastagabb combbal, nagyobb fenékkel rendelkeztek, sokkal feszesebb vlt a bőrük mint gondoltam.

Ami engem illet én utálom ha szex közben bordát v medencecsontot markolászok. És bár a 40-50kg-os kategóriában is vannak szép lányok! Őket nem tudom komolyan venni :/ Gyerekeknek érzem őket és szégyenlek még tapizni is!

Am meg tök8 h ki karcsú és ki kövér, ki szőke, ki barna.

Egynap úgyis rájövünk h semmit nem ér :)

2014. jún. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) az utolsó remélem így van, mert elég vastag vagyok.:D de még mindig reménykedem hogy valaki így fog szeretni..:)
2014. jún. 10. 13:28
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, mert nő vagy - vagyis alapból gyönyörű!

Az h túlsúlyos vagy az csak segít abban, h megtaláld azt aki majd igazán :)

Én meg alacsony növésű vagyok pasi létemre és sok lány bevallotta már, h egyszerűen ez minden ami visszatartotta őket egy kapcsolattól!


Legyél pozitív és maradj nőies. Ettől vagy gyönyörű! Minden más mellékes :)

2014. jún. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!