Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gáz hogy ha az elhunyt nagymam...

Gáz hogy ha az elhunyt nagymamám dolgait hordom/használom?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Öltözködésben nyilván. :) Ha az összetartozás jeleként éled meg, akkor is óvakodnék ettől. Szerintem a holtainkat el kell engedni és szeretettel, tisztán gondolni rájuk.
2014. jún. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy pontosan miröl van szó, meg te mennyi idös vagy.

Ugyanis ha tizenévesen nagymamás ruhákat hordasz, az elég furcsa, ha a nagymama az aktuális divatot követte, és te meg legalább 20-30 éves vagy, akkor nem feltétlen.

2014. jún. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ jól áll-e.


Én most vettem át nagyanyámtól egy tornacipőt (ami kb. egyszer se volt rajta, mert rájött hogy kicsi rá).

Lévén unisex, még az sem érdekes hogy nem nő vagyok.

Nagyon minőségi cipő, kényelmes, és tök jól áll.

2014. jún. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy a Nagymamám eléggé jól öltözködött,nem látszott a ruháin hogy már idős.Fiatalosan öltözködött,és nekem tetszenek a ruhák.Köszönöm hogy válaszoltatok! :)
2014. jún. 8. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!