Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi van velem? Az utcán mikor...

Mi van velem? Az utcán mikor elmegyek mindig lehetőleg kikerülöm az embereket "félek" tőlük. Az idősektől nem se a kicsiktől inkább a velem egykorúaktól. Lehet sima kisebbségi érzet? NORMÁLIS választ kérek. (:

Figyelt kérdés

2014. jún. 8. 09:55
 1/7 anonim válasza:
Én is kikerülöm őket. Szerintem egyre hülyébbek az emberek. Legalábbis nálunk.
2014. jún. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Kezdj el dolgozni napi 8-10-12 órában egy gyárban vagy egy kikötőben éhbér környéki összegért. Ha ez megtörtént, annyira le fogsz fáradni, hogy leszarod, ki jön veled szembe. Lehet engem lepontozni, de csak az igazat írtam le. Minden más megoldás csak fölösleges nyürmögés. Bocs.
2014. jún. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ahaaa. xd

Én szó szerint "félek" a boltba se merek elmenni, ez már lehet beteges. Azt érzem mindenki engem figyel.

Szerencsére a suliba korán reggel megyek, mikor nem járnak az emberek. :)

2014. jún. 8. 22:29
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Ez itt a közlekedés kategória, hogy akarsz normális választ, ha még az "Egészség » Mentális egészség" kategóriát se találod meg?
2014. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szociális fóbiád van.
2014. jún. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az én nénikém is pont ìgy van. De màr sokat javult, a boltba is eljár. Pròbálj valami hobbit talàlni, ami eltereli a figyelmedet ezekről a dolgokròl. Ami a legjobb lenne beszèlgess el a szüleiddel erről!
2014. jún. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm AKI segített. (:

A többiek meg nem érdekelnek

2014. jún. 10. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!