Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egy ügyvédtől...

Mit tegyek, ha egy ügyvédtől egy sima levélben a postafiókomba kaptam egy levelet, melyben egy - szerintem - jogtalan parkolás pótdíját, meg egy csomó baromságot kéne megfizetnem?

Figyelt kérdés

Én hajlandó lennék egy bíróság előtt megvédeni az igazamat.

Ők fognak pert indítani, vagy nekem kellene? Tudomást kell szereznem egy ilyen átlagos levélről?


2014. ápr. 10. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A sima levelet dobd ki oszt' jóvan, sose kaptad meg. Majd küldenek ajánlottat ha komolyan gondolják.
2014. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, már le is daráltam...

De jó lenne tudnia sok embernek erről, akiknél bepróbálkoznak!

És azt tudom, hogy igazam van! Csak akik a lószart rugdosva céduláznak, azok nem a szabályok védelmében, hanem a zsebük gyarapítása érdekében járnak el!...

2014. ápr. 10. 22:11
 3/3 Napkiraly ***** válasza:
Amíg nem közjegyzőtől kapsz levelet,nincs dolgod. A közjegyző levelére viszont majd reagálnod kell, hogy perré alakuljon
2014. ápr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!