Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk! Mi a fontosabb egy...

Fiúk! Mi a fontosabb egy nőben ha muszáj lenne választani? A melle vagy az arca?

Figyelt kérdés
Vagy egy abszolút mell nélküli nő (akkora a melle mint egy férfié) gyönyörű arccal, vagy fordítva?

2014. jún. 11. 20:54
 1/7 Bruce_Wayne ***** válasza:

most még biztos ezek a dolgok fontosak :D később majd rájössz hogy édes kevés a mell,a s*gg, akár a szép arc is.

Jelenleg viszont neked kell eldöntened hogy mit tartasz fontosabbnak, miért hallgatnál ebben másokra, nem én vagy a szomszéd srác fog ismerkedni,vagy járni az adott lánnyal.

Nekem például fontos hogy amellett hogy szép arca van lehessen vele értelmesen beszélgetni, ugyanakkor legyen humorérzéke és ne legyen egy manapság divattá vált zombi p*csa,okos telefonnal a kezében :D

2014. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, nehéz kérdés, de szerintem inkább arca, azt látod mindig, ha csak a külsőséget vesszük figyelembe, ugyebár.
2014. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak a nagymellű nőket találom vonzónak, szóval ez nagyon fontos, de azért az arca se mindegy hogy néz ki. Ha az egyiküknek kicsi melle, a másiknak pedig szép nagyok, viszont az arca akár a világháború, hát akkor egyiket se választanám.
2014. jún. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok de - ha férfiban kéne választanom, szerinted mit választanék? Az arcát nézném, vagy hogy mekkora?
2014. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Vagy egy abszolút mell nélküli nő (akkora a melle mint egy férfié) gyönyörű arccal, vagy fordítva?"


Ez milyen fordítva? Nagy melle van de nincs arca?

2014. dec. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szép nő semmi mellel, vagy csúnya nő nagy mellekkel. nem hinném hogy nehezet kérdeztem ...
2014. dec. 22. 15:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Intelligenciája mellé az arcát választanám, hisz azt többször látom mint a mellét!
2014. dec. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!