Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a fontosabb? Olyan embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb? Olyan embert választani, akinek szinte semmije sincs, szerelemből ; vagy olyat, akinek van lakása, autója, egzisztenciája, érdekből? Őszintén!

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 13:59
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
70%
Ki honnan jött...
2009. szept. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
96%
Az én páromnak semmije se volt még amikor összejöttünk, majd szerzünk együtt:) Dolgozunk, spórolunk..stb:)
2009. szept. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
96%
remélem az első, mert nekem szó szerint semmim sincs vagy három váltás ruhán kívül. :)
2009. szept. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
48%
Sztem azok helyez(het)ik az anyagi érdeket előtérbe, akik "nélkülöztek" korábban...
2009. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az a fontos, hogy szeressük egymást.
2009. szept. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
86%
Öszintén mondom ez egy nagy jó kérdés:)Én az első férjemet azért választottam mert volt pénz "hires" volt és ugyéreztem hogy ha én is jó környezetben nőtem fel miért is adnám ezt fel?Hát igen itt a baj.Szerelem sehol nem volt csak a pénz mánia.Mindenünk meg volt csak a boldogság nem.El is váltunk 5évre rá:)3éve rám talált a szerelem és a férjemnek semilye sem volt nem hogy lakása?Ó ugyan.És igenis nem érdekelt és ketten jutottunk egyről a kettőre 3év alatt és boldogok vagyunk a 10hónapos kislányunkal.Én azt mondom ne pénzt nézzük tapasztalat.35/N
2009. szept. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
91%

ki merem jelenteni, hogy jómódú családból származom, de mindig is taszítottak a gazdag pasik. mindig felvágtak, hogy mennyi pénzük van, milyen autójuk, mi mindent engedhetnek meg maguknak. meg aztán kellemetlen is volt, mert féltem, azt hiszik a pénzük miatt vagyok velük.


a mostani párom csóró mint a templom egere, se lakása, se kocsija. de nagyon intelligens ember. szóval még bármit elérhetünk közösen. szerencsére az alapok adottak, van 1 lakásom! :)

2009. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
72%
Utolsonak: Szerinted!!! Szerintem meg a szerelem és a megértés fontosabb, mint az anyagiak! Nekünk sincs mondhatni semmink és? megszerzzük, ha egy cél hajt minket, minden elérhetö, ami szàmunkra fontos!
2009. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
38%
14.05nek szolt! :)
2009. szept. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
79%

Meg azok is, akik "jó körökben forognak", mert azok rangon alulinak tartanak általában egy csóróval kapcsolatot.

Általában is úgy működnek jobban az ilyen dolgok, ha hasonló a hasonlóval él, hiába van, hogy a nagy szerelem idején azt mondják: mindenem a Tiéd édesem, csak érted dolgozom, hogy nekünk jobb legyen, hogy legyen szép házunk, nyaralás, autó! Ha Te nem lennél, semmi értelme nem lenne a munkámnak! .... Aztán, ha vége a szerelemnek felfogad egy méregdrága ügyvédet, aki elintézi, hogy a párja még egy használt papucsot se vihessen ki a kapcsolatból.

Az a legjobb, amit itt is írt fent valaki, hogy ha amikor összekerülnek semmijük nincs, de közösen dolgoznak meg a közösért, aminek együtt tudnak örülni.

2009. szept. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!