Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ötlet? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet? Vagy nem fog örülni neki és csak ellök magától? Szerintetek hogyan csináljam? 18/L

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt a barátommal és nagyon csúnyán összevesztünk. ma este fogunk találkozni hogy megbeszéljük a dolgokat. ( azt kell tudni hogy még nem volt köztünk szex, nem siettetjük a dolgot, petting se nagyon) és arra gondoltam hogyha találkozunk, felveszek valami kihívóbb ruhát (még nem tudom milyet) és megcsókolom szenvedélyesen, vagy valami hasonló..

2014. ápr. 13. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne tervezz, hanem végezz! :)

A helyzet adja majd, hogy békülékeny hangulatban lesztek-e, vagy sem. Ha igen, akkor oké. De csak ezért ne feküdj le vele, ha még úgy érzed, nincs itt az ideje... Jó békülést! :)

2014. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azzal akarod visszahódítani, hogy lefekszel vele? Ha anélkül nem kellesz neki, akkor nem éri meg. És biztos rosszul éreznéd magad, ha mégsem békültök ki, te pedig már eltervezted az egészet. Csak néz ki jól, legyen szép sminked és ruhád, ennyi.
2014. ápr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Fogadom ezt is te írtad ki . Ugye, igazam van ? :)

Ám jahm örülni fog :D De légy kedves vele . :D

2014. ápr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem én írtam azt ki :D de koszi hogy belinkelted
2014. ápr. 13. 14:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első jól mondja, de a második is.

Igaz, azóta már te tudsz mesélni többet. :)

2014. ápr. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!