Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valami ötlet hogy hogy csináljam?

Valami ötlet hogy hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet hogy hosszú gondolkodás után eldöntöttem h katona leszek :)csak rá kéne edzeni. Már kondiba járok több mint egy éve de ki kéne egészíteni egy kicsit. járni szeretnék futni meg karatéra az önvédelem miatt h ne nulla tudással menjek oda.

A héten így szoktam edzeni:) (fontos lenne)

H: mell-bic.

K:láb

cs:váll-tric.

p:hát hasazás van minden edzés után.

Ide vagy a pihenő napokra kéne bepakolni a futást és a karatét. Mit javasoltok? a kondit se szeretném abba hagyni de ezek kellenének mellé. Ha át akarjátok írni az edzés tervet átlehet ha tudtok jobbat vagy más felosztást :)

a kaját ugyan úgy tartsam meg hogy a napi 170g fehérje meglegyen? Táp.kiegészítőt azért nem akarok mert ha bekerülök ott se lesz. Am 86 kg vagyok és 177cm. Nagyon hálás lennék ha valaki tudna nekem segíteni :)Jah és hogy melyik napra menjek karatére az mindegy mert egész héten van. Előre is köszönöm azoknak akik segítenek :)



2014. jan. 24. 20:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném h reggel mennék futni karatére meg este mennék. futás előtt után mit egyek?
2014. jan. 24. 20:58
 2/2 anonim válasza:
170g fehérje/nap az sok. El meszesedik az ered. Minimum csökkentsd le a felére. Variáld az edzésterved. Aztán valahova tedd be.
2014. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!