Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon rossz, hogy nem szerete...

Nagyon rossz, hogy nem szeretek elutazni, nyaralni?

Figyelt kérdés

Mindig 1-2 táborba mentem maximum nyáron, kettőnél nem többe. Nyaralni se minden nyáron megyek. Ha megyek, változó, hogy családdal vagy haverokkal.


Nem is vágyom rá és ha 4-5 napnál hosszabb, nem is érzem jól magam.


Szerintem introvertált is vagyok és öntörvényű is. Se alkalmazkodni nem szeretek ennyire sokáig, se emberek között lenni se távol a hobbijaimtól.


Inkább ülök otthon és néha találkozom ezzel-azzal amúgy hobbikkal foglalkozom és "punnyadok".


Elég ritka ez a felfogás. De konkrétan nem is normális?


2014. jún. 18. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én se szeretek nagyon elutazgatni. Egy fesztivál meg pár családi hétvége és kész. Nem szeretem, hogy vonat/buszhoz kell igazodni, pakolás, idegen környezet, stressz stb. Teljesen normális.
2014. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem ritka ez a felfogás én is ezt gyakorlom :)
2014. jún. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak nem gondolkodom ezen. Kb nem is érdekel. Ha nem szeretem, akkor nem szeretem, azt' cshő'.
2014. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!