Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rossz ember vagyok! Hogyan...

Rossz ember vagyok! Hogyan tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés
nagyon rossz ember vagyok..és nagyon megakarok változni...sok mindent nem fogadok meg a barátaimtól mindig csalódnak bennem mindig mindent meg ígérek nekik de mindig elrontom és nem hisznek és nem is bíznak bennem a példa képemet is mindig megbántom és már elege lett belőlem és már nem akarja hogy ketten barátok legyünk ezt helyre szeretném hozni de már nem fog több esélyt rá adni..pedig nagyon szeretem próbálok mindig megváltozni de neki már sose leszek jó de nagyon szeretnék vele jóba lenni hogy tudnánk ki békülni? nagyon kevés az önbizalmam úgy érzem a családom se szeret mert mindig elmondják hogy nem vagyok jó semmire minden elrontok...stb tudom hogy meg kell változnom de hogyan? nagyon sokszor gondolkoztam már azon hogy öngyilkos leszek meg elmegyek innen örökké mert nagyon fáj már minden hogy mindenkit elveszítek akit szeretek és fontos nekem nagyon mit tegyek?
2014. máj. 9. 17:29
 1/2 acelsziv ***** válasza:
Valamit írhatnál magadról is.. Kor? Nem?
2014. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
16L bocsi ez lemaradt
2014. máj. 9. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!