Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy valaki nem...

Miért van az, hogy valaki nem tesz fel magáról facebookra képet?

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 17:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

Több oka is lehet

1. mert nem akarja reklámozni magát

2. mert elhízott és nem akar ilyen képet feltenni

3. mert nagyon sovány, és nem akar ilyen képet feltenni

4. mert esze ágában sincs kacsacsőrű emlős lenni

5. mert minek?

2014. jún. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is van egy profilképem hogy az ismerőseim tudják hogy melyik vagyok a sok közül. Többi kép meg minek? A Facebook nem egy modellügynökség nyilvános portfóliója hogy mindenki feltegye magáról a képét.
2014. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 edemmester ***** válasza:
59%
Ennek több oka lehet. Lehet hogy úgy érzi például, hogy nincs köze az egész világnak ahhoz hogy ő hogy néz ki? Tény, módosíthatod a profilképed adatvédelmi beállításait, ennek ellenére meg fog jelenni, hisz ez a profilképed, ott fog díszelegni a neved mellett. Meg mert mégis minek? Nem az interneten kell a külsőddel büszkélkedni. Te miért nem linkelted be a FB profilodat a kérdés alá? Na látod. Pedig megnézném szívesen hogy milyen a profilképed. De szerintem attól még nem kevesebb az ember hogy nincs profilképe.
2014. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Nekem inkább azt magyarázd el, kérdező, hogy miért éreznek egyesek kényszert, hogy a fényképüket - lehetőleg névvel együtt - szanaszét kürtöljék az interneten?
2014. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Mert van élete? És nem foglalkozik felesleges dolgokkal.
2014. jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért nincs, hogy ne ismerjenek fel, még akkor se, ha tudják a nevem. Ha azt akarom, hogy jelöljön be, akkor elmondom a felhasználónevem.
2014. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Van esze. Ennyi.
2014. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
mert normális?!
2014. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

de ha ennyire okos lenne valaki, mármint ha az ész azzal a "mértékegységgel" lenne mérhető, hogy valaki tesz fel magáról képet vagy sem, akkor miért nem okos annyira, hogy fel sem teszi magát facebookra, sokkal egyszerűbb


érdekes, hogy nagyon sokan ugyanezt írtátok, de szerintem logikátlan, és az ilyen típusú emberek nem ezért nem tesznek fel, mert van okuk. Csak érdekelt, hogy ti hogyan gondoljátok

2014. jún. 19. 18:24
 10/21 anonim ***** válasza:
39%

"érdekes, hogy nagyon sokan ugyanezt írtátok"

Semmi érdekes nincs benne.


"de szerintem logikátlan"

Mert szerinted mi a logikus?


"és az ilyen típusú emberek"

Mármint milyen tipusú emberek? Még a végén rasszista vagy?


"nem ezért nem tesznek fel, mert van okuk."

Hogy most akkor miért mit nem mitcsinálnak?

2014. jún. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!