Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogyha egyedül...

Mit tegyek hogyha egyedül érzem magamat és ezért lassan alkoholista válik belőlem? 18 éves vagyok. Annyira szeretném hogyha lenne egy lány akiben megbízhatok! Lassan saját magamat pusztítom el.18F

Figyelt kérdés
Nagyon hálás vagyok azoknak az embereknek akik ezt elolvassák! Egyesével megölelnélek titeket! Ti mind angyalok vagytok akik segítenek nekem! Akik megmentik egy ember életét! Igazi hősök! És ezért tényleg nagyon hálás vagyok! Büszkék lehettek magatokra! És tisztellek és szeretlek titeket teljes szívemből! Nem tudom hogy köszönjem meg a válaszokat! És tényleg úgy gondolom hogy jó emberek vagyok! Akik többet érdemelnének annál amilyen élethelyzetben vannak! :) :(... Ne haragudjatok, 4 feles után írom ezt... Amúgy mindig felébredek hajnalban és nem tudok elaludni... Mindenki azt mondja hogy aranyos vagyok és kedves... Meg mosolygós és pozitív személyiség. Szeretem az állatokat,a természetet,az embereket és úgy gondolom hogy mindenki egyenlő ezen a bolygón és tisztelnünk kell egymást és nagyon fontos a becsület és az őszinteség... És nagyon fontos az hogy szeretni kell egymást! Nagyon szeretnék egyszer egy feleséget és gyerekeket. Van egy cégünk aminek a jövendő tulajdonosa leszek. Nem tartom menőnek a felszínességet,a szemétkedést,az önzőséget és a pénzt(ugyan van pénzem,nem voltam soha szegény és anyagilag megvan mindenem). Hiszek Istenben. Doktorúrnak/úriembernek becézgetnek mert érdekel a pszichológia és sokat filozofálgatok a világról és sok idegenszavat használok... Szeretem a természettudományokat és sok minden érdekel. Sokan azt mondják hogy nem vagyok olyan mint egy 18 éves, ebből adódóan problémáim vannak. Sokszor 50 éves politikusnak csúfolnak. Többszöri próbálkozásra sem merek ismerkedni a környékemen... Interneten és más környéken/rendezvényeken általában 100% sikerrel járok. [Területre behatárolt pánikbetegségem van] Nagyon érdekes... Bárhol máshol vagyok akkor nagyon jól érzem magamat és szeretnek az emberek, könnyen ismerkedek. De hogyha otthon vagyok a környékemen akkor valamiért rettegek... Én se hallottam arról hogy létezne területre behatárolt pánikbetegség... A régi gimnáziumi cikizések/beszólogatások miatt: "kocka" "tudóshülyegyerek" stb megnevezések miatt... :( Sokszor az öngyilkosság is megfordul a fejemben, ami a legnagyobb ostobaság,önzőség és bűn ezen a világon! Mindig próbálok küzdeni és nemet mondani az ilyen negatív gondolatokra! Mert nem csak másokat hanem önmagunkat is kell szeretni! Borsod-Abaúj-Zemplénben + Pesten lakok. Annyira vágyok arra hogy legyen valakim... Egy becsületes őszinte hűséges lány akit szerethetnék tiszta szívemből és ő is viszonozná ezt... És akinek nem csak szexre kellenék! Mert az összes lány áttér a szexre amikor meglát engem képen, egyből helyeskéznek, hmmm jó pasi,cukika stb... De én egy komoly szerelmes kapcsolatra vágyok és nem kizárólag felszínes kefélésekre! Olyan sivár ez a világ így :( Én nem tudok üres szexel megelégedni :( Hiába próbálok alkalmazkodni ehhez a világhoz nekem nem megy! :'(( Annyira szeretném hogyha lenne egy lány akit átölelhetnék és megoldódna minden problémám az ő szeretete által!! És a világon a leghálásabb lennék neki. És tudjátok hogy mi lényeg és miért írtam ide ki a kérdésemet? Mert abban hiszek hogy hátha ír nekem egy lány, és meggyőz arról hogy szeretne engem megismerni és szeretne velem egy kapcsolatot! És elragadó lesz majd a lánynak személyisége! És együtt lesz egy tartós és boldog szerelmes párkapcsolatunk! Az a vágyam hogy boldoggá tegyek egy lányt! 178 centi vagyok és 70 kiló :) A külsőmmel nincs problémám. Csak az a bajom hogy szükségem lenne valakire :((( Kérlek Istenem add hogy írjon egy lány akiben meglehet bízni!!! KÉREM!!!!!!! :((((( Miért mindenki csak szexelni akar :'(((((( Most tényleg sírok.... nagyon.... Nagyon szeretnék valakit... Vannak céljaim és küzdök!!! De miért nincs egy olyan lány akit szerethetek? Minden nap sírva alszok el a hiánya miatt!! Annyira boldogtalan vagyok és egyedül érzem magamat!! :'( :((((((((( Imádkozok egy rendes kapcsolatért! Kérlek uram add hogy rám találjon a szerelem! Kérlek!!! Írjon valaki olyat ami megváltana!!!! ÉS nem kérek a közhelyekből! NEM FOGOK DISZKÓZNI! NEM FOGOK FELSZÍNESEN KEFÉLNI! NEM FOGOK GYÚRNI! NEM FOGOK PÉNZT VILLOGTATNI! NEM FOGOK ENGEDELMESKEDNI A MAI VILÁGI NORMÁKNAK! FONTOSABB A BECSÜLET A NEMESSÉG ÉS AZ EMBEREK SZERETETE! KI FOGOK ÁLLNI A JÓ MELLETT! NEM FOGOM FELADNI! SEGÍTETEK NEKEM? :'((( NEM KÉREK A DROGOKBÓL A PC JÁTÉKOKBÓL A DUBSTEPBŐL ÉS A MÚANYAGBÓL! ELEGEM VAN A KOKAKÓLÁS AMERIKÁS VILÁGBÓL!

2014. jún. 20. 00:30
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán iszok, de hogyha iszok akkor sokat... Nagyon nem szeretnék alkoholista lenni! Mert szerintem az összes függőség ostobaság és káros!
2014. jún. 20. 00:34
 2/15 A kérdező kommentje:
Van életem és célom de az sajnos kevés :'((( Szeretnék szerelmes lenni! :'((((
2014. jún. 20. 00:36
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Csajozási szint lvl: végtelen :p
2014. jún. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én nagyon visszahúzódó lány vagyok és én sem értem ezt a bulik,diszkók...

Csakhogy ismerkedni tényleg nagyon könnyű.Elég tényleg az egyszerűség is.Sokan szeretnének normálisan párt találni.A férfiak legtöbbje még tényleg nagyon alacsony szinten vannak menőzések,beszólások,lökdösődések,kiabálások,fütyülések és csipkedések.

Van annyi eszed,hogy ezt felismerd ,belásd és,hogy nem ezt követed.

Engem egyszer leszólított egy nagyon helys,normális srác,csak úgy,hogy nincs -e kedvem kávézgatni és beszélgetni.Azóta együtt vagyunk,nagyon örülök ennek.


Szóval tudom,hogy nagyon nehéz normális lányt is találni.Tele van a világ hosszú feketehajú beképzelt nőkkel.Önelégültek,mert nem akarnak hosszútávú kapcsolatot.Sok nő párosával vagy csoportosan haladnak az utcán és így nehéz az egyikőjüket meghívni valamire.Én mindíg egyedűl kóboroltam ezért volt könnyűbb dolga a páromnak.Nagyon ritka ha egy nő egyedül mászkál.


Ha látsz egy padon ülő lányt, csak hívd meg kávéra,ebédre.(úgysem fog sokat enni)

Ha párosával vagy csoportosan látsz lányokat akkor az tényleg nehéz.Kiszemelsz közülük egy neked tetszőt,és nem mered vagy tényleg nem lehet kiszakítani onnét.Ha nagyon boldogak akkor ne is szólíts le közülük senkit.Ha az egyik szomorkás vagy még le is marad a többiektől akkor leszólíthatod,mert örülni fog,hogy valaki észre veszi és a többi lány csak vihog rajtad,de te csak hagyjad.Ha nemet mond akkoris legalább tettél valamit érte,mert vele végre beszélni fognak.

Ne keseredj el,ha először nem sikerül,több lesz a csalódás.Hiszen egyszer majd sikerülni fog.

2014. jún. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ÍGY nem fogsz barátnőt találni. Beszívva írsz ide levelet, és azt hiszed ettől hasra fog valaki esni? Az alkoholizmus sokszor rejtett depresszió. Tele vagy egyébként is pszichés problémákkal. Ha van pénzed, akkor menj el egy jó pszichológushoz kezdetnek. Olvass Yalom, Fromm, Frankl könyveket.
2014. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Először is, szeretném Neked kifejezni a legnagyobb fokú gratulációmat, azért,hogy ezt a levelet ide leírtad,és elmondtad a problémádat! Nagyon-nagy dolog, vannak olyanok akik nem tudnák megtenni!

Ahogy a kisregényedet olvastam sajnáltalak, mert a mai világban tényleg nagyon nehéz normális lányt találni. 99.9% százalékának tényleg csak a sz.x kell. DE azt ne feledd,hogy még mindig ott van az a 0.1% ! Ismétlem MINDIG van arra esély/lehetőség,hogy találj egy szerető lányt,magad mellé! Nehéz. Nagyon nehéz. Tudom.:(



Szeretnék ezzel segíteni,de ha nem tetszik akkor ne pontozz le kérlek.


"Akármilyen helyzetben vagy,akármilyen leküzdhetetlennek látszódnak is a nehézségeid mindig valami nagyszerű felé tartasz. Mindig. "


Ez azt jelenti a Te esetedben,hogy nem kaptad meg az Univerzumtól azt amire vágysz. Eddig azért nem adta meg,mert VALAMI JOBBAT akar adni!


Hidd el megfogod kapni a legeslegjobbat,mert a Jó Isten mindenkit egyformán szeret!:)



2.



Azt vonzzuk magunkhoz ami bennünk lakozik. Légy boldog akármilyen nehéz is,és amilyen frekvenciát kibocsátasz az fog hozzád visszajutni vagyis, egy aranyos lány!:)



Minden jót Neked!



Egy lány.

2014. jún. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Miért pontozna le bárki is? :) Igazad van. :)
2014. jún. 20. 13:43
 8/15 A kérdező kommentje:
Látod a világot egészében és érted a lényegét. Nagyon jó a gondolkozásod. :)
2014. jún. 20. 13:44
 9/15 A kérdező kommentje:
Most láthatjátok hogy az alkoholizmus legtöbbször nyomós indok nélkül, teljes butaságból is kialakulhat! Tudod sokszor van úgy az alkoholistáknál hogy: azért "iszok mert iszok"... (Istennek hála nekem nincs hajlamom és messzemenően nem volt alkoholista még a családban.) Az ismerősünknek mindene megvolt amire én vágyok! Családja, gyerekei,felesége aki nagyon szerette őt,és volt egy jó állása is. És lecsúszott és mindent elvesztett a pia miatt... Pedig egy nagyon jó ember és úgy sajnálom őt... Egyébként igen, van egy lány aki nagyon szeret engem és kedden fogunk találkozni... Az oldalon ismerkedtünk meg... csak eléggé messze lakik :(... De biztos megoldjuk valahogy! Sose írt nekem lány még ennyi szépet mint ő. És én megbízok benne mert én is nagyon szeretem őt! Tehát szerintem a probléma meg is oldódott. Csak hinnem kell. Ezért is butaság inni, pláne most mert itt a lehetőség... csak elszomorodtam egy pillanatra a távolság miatt, elgondolkoztam a hűségen, és a harmadik pohár után már a világ bajait sirattam...
2014. jún. 20. 13:56
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenkinek ment a zöldmancs! :)
2014. jún. 20. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!