Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogyha egyedül...

Mit tegyek hogyha egyedül érzem magamat és ezért lassan alkoholista válik belőlem? 18 éves vagyok. Annyira szeretném hogyha lenne egy lány akiben megbízhatok! Lassan saját magamat pusztítom el.18F

Figyelt kérdés
Nagyon hálás vagyok azoknak az embereknek akik ezt elolvassák! Egyesével megölelnélek titeket! Ti mind angyalok vagytok akik segítenek nekem! Akik megmentik egy ember életét! Igazi hősök! És ezért tényleg nagyon hálás vagyok! Büszkék lehettek magatokra! És tisztellek és szeretlek titeket teljes szívemből! Nem tudom hogy köszönjem meg a válaszokat! És tényleg úgy gondolom hogy jó emberek vagyok! Akik többet érdemelnének annál amilyen élethelyzetben vannak! :) :(... Ne haragudjatok, 4 feles után írom ezt... Amúgy mindig felébredek hajnalban és nem tudok elaludni... Mindenki azt mondja hogy aranyos vagyok és kedves... Meg mosolygós és pozitív személyiség. Szeretem az állatokat,a természetet,az embereket és úgy gondolom hogy mindenki egyenlő ezen a bolygón és tisztelnünk kell egymást és nagyon fontos a becsület és az őszinteség... És nagyon fontos az hogy szeretni kell egymást! Nagyon szeretnék egyszer egy feleséget és gyerekeket. Van egy cégünk aminek a jövendő tulajdonosa leszek. Nem tartom menőnek a felszínességet,a szemétkedést,az önzőséget és a pénzt(ugyan van pénzem,nem voltam soha szegény és anyagilag megvan mindenem). Hiszek Istenben. Doktorúrnak/úriembernek becézgetnek mert érdekel a pszichológia és sokat filozofálgatok a világról és sok idegenszavat használok... Szeretem a természettudományokat és sok minden érdekel. Sokan azt mondják hogy nem vagyok olyan mint egy 18 éves, ebből adódóan problémáim vannak. Sokszor 50 éves politikusnak csúfolnak. Többszöri próbálkozásra sem merek ismerkedni a környékemen... Interneten és más környéken/rendezvényeken általában 100% sikerrel járok. [Területre behatárolt pánikbetegségem van] Nagyon érdekes... Bárhol máshol vagyok akkor nagyon jól érzem magamat és szeretnek az emberek, könnyen ismerkedek. De hogyha otthon vagyok a környékemen akkor valamiért rettegek... Én se hallottam arról hogy létezne területre behatárolt pánikbetegség... A régi gimnáziumi cikizések/beszólogatások miatt: "kocka" "tudóshülyegyerek" stb megnevezések miatt... :( Sokszor az öngyilkosság is megfordul a fejemben, ami a legnagyobb ostobaság,önzőség és bűn ezen a világon! Mindig próbálok küzdeni és nemet mondani az ilyen negatív gondolatokra! Mert nem csak másokat hanem önmagunkat is kell szeretni! Borsod-Abaúj-Zemplénben + Pesten lakok. Annyira vágyok arra hogy legyen valakim... Egy becsületes őszinte hűséges lány akit szerethetnék tiszta szívemből és ő is viszonozná ezt... És akinek nem csak szexre kellenék! Mert az összes lány áttér a szexre amikor meglát engem képen, egyből helyeskéznek, hmmm jó pasi,cukika stb... De én egy komoly szerelmes kapcsolatra vágyok és nem kizárólag felszínes kefélésekre! Olyan sivár ez a világ így :( Én nem tudok üres szexel megelégedni :( Hiába próbálok alkalmazkodni ehhez a világhoz nekem nem megy! :'(( Annyira szeretném hogyha lenne egy lány akit átölelhetnék és megoldódna minden problémám az ő szeretete által!! És a világon a leghálásabb lennék neki. És tudjátok hogy mi lényeg és miért írtam ide ki a kérdésemet? Mert abban hiszek hogy hátha ír nekem egy lány, és meggyőz arról hogy szeretne engem megismerni és szeretne velem egy kapcsolatot! És elragadó lesz majd a lánynak személyisége! És együtt lesz egy tartós és boldog szerelmes párkapcsolatunk! Az a vágyam hogy boldoggá tegyek egy lányt! 178 centi vagyok és 70 kiló :) A külsőmmel nincs problémám. Csak az a bajom hogy szükségem lenne valakire :((( Kérlek Istenem add hogy írjon egy lány akiben meglehet bízni!!! KÉREM!!!!!!! :((((( Miért mindenki csak szexelni akar :'(((((( Most tényleg sírok.... nagyon.... Nagyon szeretnék valakit... Vannak céljaim és küzdök!!! De miért nincs egy olyan lány akit szerethetek? Minden nap sírva alszok el a hiánya miatt!! Annyira boldogtalan vagyok és egyedül érzem magamat!! :'( :((((((((( Imádkozok egy rendes kapcsolatért! Kérlek uram add hogy rám találjon a szerelem! Kérlek!!! Írjon valaki olyat ami megváltana!!!! ÉS nem kérek a közhelyekből! NEM FOGOK DISZKÓZNI! NEM FOGOK FELSZÍNESEN KEFÉLNI! NEM FOGOK GYÚRNI! NEM FOGOK PÉNZT VILLOGTATNI! NEM FOGOK ENGEDELMESKEDNI A MAI VILÁGI NORMÁKNAK! FONTOSABB A BECSÜLET A NEMESSÉG ÉS AZ EMBEREK SZERETETE! KI FOGOK ÁLLNI A JÓ MELLETT! NEM FOGOM FELADNI! SEGÍTETEK NEKEM? :'((( NEM KÉREK A DROGOKBÓL A PC JÁTÉKOKBÓL A DUBSTEPBŐL ÉS A MÚANYAGBÓL! ELEGEM VAN A KOKAKÓLÁS AMERIKÁS VILÁGBÓL!

2014. jún. 20. 00:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=cSH-_ScN6G0 Amúgy ez a szám sokszor megnyugtat, és sok TSFH szám tetszik...
2014. jún. 20. 14:40
 12/15 anonim válasza:
Huu, nem is tudom, hol kezdjem. Nagyon sok mindenben egyetértek veled. Kicsit olyan volt, mintha magamról olvasnék. Nekem is szeretethiányom van, tudom miről beszélsz.( Találtál legalább azóta egy aranyos lányt magadnak? :) ) És én is olyan vagyok, hogy ha társaságban vagyok akkor mindig mosolygok és nevetek, de senki nem gondolná rólam, hogy majdnem minden este sírok, mert igazából boldogtalan vagyok és hiába vannak barátaim és hülyéskedek velük annyit napközben, valami mégis hiányzik az életemből. Vagyis inkább valaki. Egy fiú, aki szeret és megért engem, és aki mellett önmagam lehetek, mindent elmondhatok neki és ölelhetem, szeretgethetem, stb. És nekem is megfordult már sokszor a fejemben az öngyilkosság, mert nem vagyok boldog és nem találom az életem értelmét. Ha nincs senki akivel kölcsönösen szeretjük egymást, akko mire jó az élet? És amúgy minden amit írtál, nagyon tetszik. Engem is nagyon érdekel a filozófia és szeretem én is az idegen kifejezéseket és az állatokat és én sem szeretek bulizni és tulajdonképpen szinte minden amit írtál azt tényleg én is írhattam volna. És most lehet, hogy nyomulósnak tűnök, de nem ez volt a célom. És bocsi, ha hülyeségeket írtam, de fáradt vagyok és ilyenkor szoktam fura dolgokat írni. :D
2014. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen.. Még egyedül vagyok.. Írtam privátot! Szívesen ismerkednék veled! :)
2014. aug. 5. 13:42
 14/15 A kérdező kommentje:
Igazából azért is vagyok egyedül, mert nem keresek senkit.. valahogy úgy érzem hogy nehezen fogadnának el :(
2014. aug. 5. 13:43
 15/15 anonim válasza:

Doktor Úr!

(Tetszik a megszólítás, nem élcelődésként használtam.)Ennyi pozitívumot az elmúlt hétben még nem olvastam, gondolok itt a beszámolód elejére. Úgyhogy ezért látatlanban is ezer hála és köszönet.

Most a sok cuki hozzászólás után úgy fogom érezni, hogy én vagyok a veled egykorú gonosz ateista boszorkány. Én nem a Higgy Istenben! szöveggel fogok jönni, mert nekem már nincs hitem.

Látom neked is egy bizonyos világundorod van, amivel nem vagy egyedül. Csak a legtöbben már hozzászoktunk. Mások is vágynak tartós kapcsolatra, na de inni? Hogy a fenébe jutott ilyesmi eszedbe? Családtagok, barátok még nem vágtak tarkón érte? Megéri bármi is azt, hogy elpusztítsd magad?

Én azt vallom, hogy amit magam csinálok vezethet csak eredményhez. Évekkel ezelőtt tapasztaltam, hogyha alvás előtt sírógörccsel imádkozok valamiért, az nem fog teljesülni. Be lehetek zárva a négy fal közé és semmi nem fog változni az életemben. Még mielőtt azt hinnéd, hogy hirtelen felindulásból inkább bulizni mentem vagy hasonlók, elárulom hogy ilyesmiről szó sincs. Nem járok el. Olykor jól esne valakinek a közelsége, de ez minden.

Nem csak szórakozóhelyeken ismerkedhetsz. Mondjuk járj könyvtárba, olvass többet, ezzel szélesíted a látóköröd és egy csomó új témát felvet, ha egy könyvmolyhoz közeledsz. Ez csak egy példa volt, természetesen bármely hétköznapi hely megfelel az ismerkedéshez.

A helyedben lenyugodnék: tizennyolc vagy, eljön még az a lány, hidd el. Addig foglald el magad, okos vagy, tanulj sokat, az soha nem lesz hátrány. Akik gimiben csúfoltak, azok irigységből tették. Szeresd önmagad! Mit szeretnél majd x idő múlva mondani annak a lánynak: "Á, tudod, én nagyon paráztam, hogy nincs társam. De ennyi, mást nagyon nem csináltam." vagy "Eddigi egyik legkreatívabb és energikusabb szakasza volt az életemnek. Elértem egy csomó célom, s büszke vagyok magamra. De az, hogy itt vagy mellettem, az még jobb." Te döntesz.

2014. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!