Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tehetnék szert jó humorér...

Hogy tehetnék szert jó humorérzékre?

Figyelt kérdés
Tolerálni a gagyi és jó vicceket

2014. jún. 20. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annak van jó humorérzéke,akinek jó a fantáziája és vizuális típus.
2014. jún. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt fantázia köll hozzá másrészt pedig egyfajta életfelfogás, vagy egy kis szarkazmus azt tanácsolom, ha nem megy ne is erőltesd. :D
2014. jún. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó a fantáziám, szarkasztikus is vagyok, de hát nem is tudom.. azért köszönöm:))
2014. jún. 20. 08:41
 4/7 anonim válasza:
Olvass sok viccet, és amikor a társaságban feljön egy téma, akkor random vágd be a vicceket amik oda illenek ;) érdemes rövid, max.2 mondatban elmesélni, vagy olyanokat megnézni amik 1-2 mondatból állnak hogy a többiek ne unják meg, vagy ne tudjanak belevágni. :)
2014. jún. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát izé... nekem eddig nem tűnt fel sztem nézz sok vígjátékot én például filmekből tanultam mindent ezzel nem azt akarom mondani, hogy vicces is vagyok, de sokszor meg tudom nevettetni az embereket, ami sokszor idegesítő, mert az emberek már akkor is nevetnek, ha nem mesélek vicceket, vagy nincs jó kedvem szóval csak vigyázz ezzel a humorérzékkel, mert visszafelé is elsülhet. :)
2014. jún. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi!am tudtok jó viccre példát! nem baj ha fárasztó;))
2014. jún. 20. 10:15
 7/7 anonim válasza:
Hát először is érezd magad otthon az adott környezetben és legyèl felszabadult. Utána egy egy jó poén jön magától egy adott pillanathoz kapcsolódóan :)
2014. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!