Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem magamat csúnyának...

Miért érzem magamat csúnyának hogy nem vagyok olyan mint a mai legtöbb nő?

Figyelt kérdés
Már tettek megjegyzéseket a fehér bőrömre és a vékony hajamra is. Mondták hogy járhatnék szoláriumba mert fehér vagyok mint a hó. Nem vagyok ápolatlan csak nincs műkörmöm, műszempillám, nem járok szoláriumba azért hogy barnább legyek, mert engem a nap nem fog le.
2014. jún. 25. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudom miért érzed magad annak, de azzal semmi baj nincs hogy nem vagy mű
2014. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akkor miért szólnak le ha jó vagyok így is?
2014. jún. 25. 16:57
 3/6 anonim válasza:

Hofehérkére is 7 törpe gerjedt, ne parázz.

Nem a bőrszín/hallgatagság szokott gondot okozni ismerkedéskor.

2014. jún. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MolotovPunk ***** válasza:
Nos attól,hogy valaki nagyon fehér bőrű az nem baj.Engem sosem zavart.Nekem tetszettek az olyan lányok.A szolizás meg egy nagy baromság.Ha barnulni akar az ember,akkor igazi napfényen barnuljon és ne szoli gépeken.
2014. jún. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
*hajvastagság, hülye autocorrect.
2014. jún. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem a te stílusod, a műbarnaság, és a műszempilla, akkor úgysem akarnál olyannal járni, akinek ez tetszik. Ha szép vagy, akkor szép vagy, nem a kiegészítők, és a smink dönt a szépségedről. Az csak annak kell, aki majdnem menthetetlenül ronda.

[link]

2014. jún. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!