Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért érzem úgy, hogy ha épp...

Miért érzem úgy, hogy ha épp nem érdeklek egy pasit sem, akkor egy senki vagyok és csúnyának is érzem magamat ilyenkor?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakítottam az exemmel (akivel 2 évig voltunk együtt,minden időnket együtt töltöttünk,szinte mármár együtt laktunk),de már elmúlt a szerelem. Azóta elég magányosnak érzem magamat. Kevés a barátom is,szinte ki sem mozdulok itthonról. Próbálom lekötni magamat hobbival,de érzem,hogy hiányzik valaki mellőlem. Rossz,hogy nem érzem,h fontos vagyok valakinek.:( Így ha egy helyes srác kezdeményez nálam,akkor én már rögtön beleélem magam,és úgy érzem,máris szerelmes vagyok,erre pedig nem lesz belőle semmi...és összetörök. :( Hiányzik az is,h itt legyen velem egy srác,akit csókolhatok,akihez odabújhatok. Egyedül gyengének érzem magamat. Miért van ez?? És hogy mászhatnék ki ebből az állapotból?

20/L


2013. júl. 22. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert a magány képes tönkre tenni..!
2013. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
önbizalomhiányod van
2013. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert képes tönkre tenni a magány..!



de, tényleg, simán képes rá. Ez lényegében ennyi, emiatt van.

2013. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 hónap még nem sok, valószínű még nem dolgoztad fel a szakítást.
2013. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
úgy vagy vele legyen már valakid egyszóval felfog emészteni a magány ha nem mozdulsz ki bekopogni senkisem fog az ajtón
2013. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért van mert valszeg csúnya vagy és nem kellesz még a saját pasidnak sem :(
2013. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!