Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom eldönteni azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni azért nincs senkim mert csúnya vagyok? A belsőmmel tuti nincs baj akkor csak a külsővel lehet. Egyik nap szépnek látom magam másik nap olyan csúnyának hogy sírni tudnék. Olyankor mások is olyan csúnyának látnak mint én magamat?

Figyelt kérdés
18L vagyok amúgy
2013. júl. 4. 20:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Mutatsz képet priviben? Nagyon eltérő válaszokat fogsz kapni, mindenkinek más a szép. 20/F
2013. júl. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Küldj képet privátban és megmondom mi a baj. Így nem tudom mit vársz tőlünk.

19/F

2013. júl. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

mutass egy képet mert akkor az optikai részét kilöhetjük. :)

vagy besézlgessünk és akkro a belsöddel is megismerkedhetünk. :)

2013. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
itt nem tudok képet küldeni belinkelem privátba nektek a facebookom.csak őszintén!köszi előre is:)
2013. júl. 4. 20:28
 5/22 A kérdező kommentje:
elküldtem mind hármótoknak elvileg.amúgy nem tudom mit vártam.valami olyan választ hogy így általánosságba mondjuk ha külsőre átlagos vagyok és a belsőm jó akkor miért nincs senkim.:D nem itt keresek párt vagy ilyesmi csak már nem tudom mi baj lehet velem ami olyan vészeees :D
2013. júl. 4. 20:32
 6/22 anonim ***** válasza:

Mondatonként sorrendben:


1 - nem valószínű, mert nem is attól függ. Nem éppen attraktív lányt is láttam már jóképű sráccal, fordítva meg még többször, bár lehet arra csak hamarabb felfigyelek mert megnézem a csajt. :)

2 - Azt csak a másikat megismerve lehet eldönteni, hogy a belsővel minden rendben van-e. És akkor is az összehasonlítási alap a saját értékrendszer, nem feltétlenül csak olyan ideák, mint az önzetlenség, a kedvesség, az őszinteség...

3 - Szép/csúnya? Ezt - ahogy feljebb írták - elég könnyű eldönteni. :)

4 - Az biztos, hogy viselkedés nagyban befolyásolja hogy mit gondolnak rólad mások. A munkahelyemen pl. van egy csajszi, akinek az alakja nem éppen előnyös, az arca sem valami csodaszép, mégis kedves, közvetlen, mosolyog és valószínűleg éppen emiatt vonzónak is tűnik.

2013. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
En is kapom a linket?:)
2013. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
elküldtem:)
2013. júl. 4. 20:54
 9/22 anonim ***** válasza:
én is szeretnélek megnézni :)
2013. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
külsöre nicns veled semmi baj. Csak azt a piercinget nem kelllet volna felvenned. Olyan szép arcod lenne nélküle is.
2013. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!