Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit írnátok valakinek aki azt...

Mit írnátok valakinek aki azt írja hogy úgy érzi neki már semmi értelme tovább élnie?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nézzen körül a világban.

Hányan vannak szerencsétlenebb sorsúak és mégis boldogok (elégedettek)elfogadóak.

Van-e valakinek segítségre szüksége, és itt nem feltétlenül és elsősorban anyagi megtámogatásra gondolok.......

2010. jan. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom de azzonal lebeszélném az öngyilosságról.

Az borzasztó lenne.

2010. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mikor nekem azt mondták, hogy "Nézz körül, mennyien súlyos betegek, Laci (egyik haver) is leukémiás, te meg itt siránkozol mindenféle kis hülyeségen, amik miatt nem is lenne okod panaszkodni", akkor teljesen megvilágosodtam.

Mondd ezt te is. Hogy mennyien rosszabb sorsúak, mennyien szenvednek...

2010. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

elöttem szolóknak igazuk van.

Annyit hozzáfüznék, hogy ha meghallgattatsz vele egy "olyan" zenét akkor attol is jobb kedve lehet.

Én tuti ezt a zenet megmutatnam annak az embernek: Road - Ne mondd

2010. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ráhagynám, legtöbbszőr úgysem merik megtenni...(tapasztalat).
2010. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De ha mégis, akkor megelőzhető lenne. Az öngyilkosságon gondolkodó és azt megtenni hajlamos emberek nagy százaléka nyíltan kér segítséget, amit sokszor nem vesznek komolyan, csak mikor már nem lehet segíteni.
2010. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!