Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintem valami nincs rendben...

Szerintem valami nincs rendben velem, hogy tudnék segíteni magamon? Lent leírom.

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem elég furcsa vagyok, kívülröl nem de belül szerintem igen. Először is sajnálok megválni a nem használt tárgyaimtól valami furcsa módon nem akarok megválni egy tárgytól amit már nem fogok használni, legyen az bármi. Nem szeretem a változásokat vagyis eleinte nem akarom, hogy valami megváltozzon utólag viszont rájövök, hogy ténleg jobb így. Biciklizek , streetezek, ha valaki nem ismerné ilyen trükkökről szól. Lassan tanúltam pár dolgot de mikor új trükköket akarok próbálni félek, hogy összetöröm magam pedig tudom, hogy nem eshet bajom. Félek, hogy rosszat teszek másoknak. Van mikor zavarba jövök. Eléggé lassan gondolkozok ez meglátszott az iskolában is. Gyengékna reflexeim. Szeretném ugy csinálni a dolgokat, hogy majd ha kell vissza tudjam fordítani. Most csak ennyi jút eszembe. Néhány dolgot félek csinálni nem hogy elrontom. Tetszik nekem egy lány éppen akivel régen sokat beszélgettem de most írtam neki töbször is facebookon és nem ír vissza. Telefonon félek felhívni megmondja h egy hülyegyerek vagyok aki zaklatja és elmondja a barátnőinek és ők is ugy fognak rámnézni. Sokszor nem tudom mit tegyek mint most is. Van valami ötletetek, hogy mit tegyek vagy mi lehet a probléma?


16/f


2014. júl. 4. 01:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Kevesebbet èpíts màsok vèlemènyère ès tudatosítsd, hogy a szemèlyisègedet a körvonalaidat, az egodat(a benned kialakult èn kèp)tudjàk csak megbàntani vagy megsèrteni.A szenvedõ alany, soha nem a valódi lènyed, hanem az eddigi èleted soràn felèpült èned( Egod),ami nem egyenlõ valódi lènyeddel.Törekedj arra, hogy ennek tudatàban cselekedj ès màskèpp fogod megèlni fèlelmeidet.Pèldàul ott van az a làny aki tetszik.Mi veszítenivalód lehet?Amikor az agyadra hallgatsz, az a fèlelmeidben fog megerõsíteni.A kètelyeidet fogja alàtàmasztani, legyen bàrmirõl is szó, az agyad egyenlõ a beidegzõdèsekkel, megszokott reakciôkkal.Ha az agyadra hallgatsz, kèptelen leszel spontàn odamenni ès elhívni èlõben randira, mert màr kombinàlni fog az agyad az (egod), az eddig benned kialakult ènkèppel ès leblokkolsz a jelenben.

Ezèrt felejtsd el amit eddig magadról gondoltàl.

Valódi lènyed az inkàbb a szíved.Ha a szívedre hallgatsz, fèlre tudod rakni a fèlelmeidet. Minden fèlelem a halàlfèlelembõl ered.De valahol tudnod kell, hogy van egy pont az emberben ami sèrthetetlen, ès ez a pont csak akkor jelenik meg, ha az egodat fèlre tudod rakni.Inkàbb szemèlyesen beszèlj a lànnyal szerintem.Ès ha nem akar veled megismerkedni, akkor sincs semmi, legalàbb megpróbàltad.Millio làny van aki szerelemre vàr!Nincs veszíteni valód.Amit elveszíthetsz, az mindig csak valami hamis dolog lehet.

Ami felèpült az emberben èn-kèp, ès az megbàntható, akkor az hamis!Mert valódi lènyedet semmi ès senki nem bànthatja.Maradj kreatív, streetezz, törekedj az elvonatkoztatàsra a fèlelmeidtõl, ne azonosulj be önmagadra aggatott jellemzõkkel, lègy spontàn, ès az veszed majd èszre, hogy no problem van.;)

2014. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ohh, köszönöm a hosszú választ. Végig gondolom azt amit mondtál lehet segíteni fog.


Mi a helyzet aval a dologal, hogy nem szeretek megválni a dolgaimtól? Most épp egy ilyen helyzetben vagyok, hogy sok pénzt nyerhetnék egy bizonyos dolgon de nem szeretném odaadni nem tudom miért. Esetleg ha tudunk írjunk privátba ha úgy könnyebb.

2014. júl. 4. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!